
Градински фонтан "баня за птиците" от Blumfeldtсъс соларни панели и автентичен вид от камък , 60 x 90см, 3 W
Фонтани, бетон
За изпращане след 2 дниПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Соларна лампа със сензор за здрач.Автоматично се включва при здрач и се зарежда през целия ден.Благодарение на безжичния дизайн, инсталацията е бърза и лесна.Време на светене след пълно зареждане: 6 - 8 часа.Батерия: AA, 1,2V 300 mAh.
| Функция | Сензор за здрач/LED технолигия/Соларна технология |
|---|---|
| Тип | Соларна лампа |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки |
| Защита срещу проникване | IP44 |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,06 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Входяща мощност | 0,06 W |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 70 Ra |
| Среден живот на ресурса | 10000 h |
| Брой цикли на превключване | 3000 ON/OFF |
| Капацитет | 300 mAh |
| Жавот на батерията | 8 h |
| Напрежение | 1,2 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,06 W |
| Series | SOLAR Kobi |
| Производител | Kobi |

Фонтани, бетон
За изпращане след 2 дни
Фонтани
За изпращане след 2 дни
Фонтани, метал
За изпращане след 2 дни
Фонтани, метал
За изпращане след 4 дни
Къщички за птици, висящи, дърво
В наличност
Камбанки, висящи
В наличност

Фонтани
За изпращане след 4 дни
Фонтани
За изпращане след 6 дни
Къщички за птици, висящи, метал
В наличност

Висящи, външни термометри и барометри, дърво
В наличност
Външни термометри и барометри, метал
В наличност

Фонтани, метал
За изпращане след 4 дни
Фонтани
За изпращане след 4 дни
Фонтани
За изпращане след 6 дни


Фонтани
За изпращане след 2 дни
Свободностоящо
В наличност
Къщички за птици, метал
В наличност
Метал
В наличност
Фонтани, метал
За изпращане след 2 дни

Метал
В наличност
Метал

Статуи, свободностоящо, керамика

Къщички за птици, керамика
В наличност
Фонтани, дърво
За изпращане след 2 дни
Фонтани
За изпращане след 4 дни
Фонтани
За изпращане след 4 дни
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка


Стенни часовници
В наличност

С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
E27, LED
В наличност
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност
Мелнички за сол, мелнички за пипер, неръждаема стомана
В наличност
Резачки за хляб, неръждаема, пластмаса
В наличностБезплатна доставка
E27, LED, затъмняващи се
В наличност