
Детско двуетажно легло от масивен дъб с включена подматрачна рамка в естествен цвят 140x200/90x200 cm Forrest – Vipack
175×90×200 cм, от дъб, от дърво, включително летва за легло
1478,15 € / 2891,01 лв.

Бяло детско легло 140x200/90x200 cm от масивен бук двуетажно с включена подматрачна рамка Forrest – Vipack
175×90×200 cм, от бук, от дърво, включително летва за легло
-5 %1002,15 € / 1960,04 лв.
1060 € / 2073,18 лв.
Бяло детско легло 140x200/90x200 cm от масивен бук двуетажно с включена подматрачна рамка Forrest – Vipack
Размери 175×90×200 cм
Избран вариант:Бяло детско легло 140x200/90x200 cm от масивен бук двуетажно с включена подматрачна рамка Forrest – Vipack
Най-добра цена за последните 30 дни: 1002,15 € / 1960,04 лв.
История на цените
- 26.04.2026 г. - 1002,15 € / 1960,04 лв.
- 17.04.2026 г. - 1002,15 € / 1960,04 лв.
- 17.03.2026 г. - 1060 € / 2073,18 лв.
- 10.03.2026 г. - 1061 € / 2075,14 лв.
- 5.03.2026 г. - 1002,15 € / 1960,04 лв.
- 20.02.2026 г. - 993,65 € / 1943,41 лв.
- 16.02.2026 г. - 1169 € / 2286,37 лв.
- 14.02.2026 г. - 993,65 € / 1943,41 лв.
- 5.02.2026 г. - 1169 € / 2286,37 лв.
- 23.01.2026 г. - 993,65 € / 1943,41 лв.
- 19.01.2026 г. - 1017,03 € / 1989,14 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бяло детско легло 140x200/90x200 cm от масивен бук двуетажно с включена подматрачна рамка Forrest – Vipack
Размери
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Височина: | 175 cм |
Спецификации
| Декор | Бук |
|---|---|
| Материал | Дървени |
| Комплекти | С подматрачна рамка |
| Стълба | Нефиксирана |
| Държава на произход | UA |
| Височина на крачетата | 21.5 cm |
| Тип | Двуетажно |
| Максимална товароносимост на долното легло | 100 kg |
| Максимална товароносимост на горното легло | 100 kg |
| Тегло | 106.3 kg |
| Размери на долното легло | 140x200 |
| Размери на горното легло | 90x200 |
| Размер | 140x200/90x200 |
| Дължина | 207.5 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на ламелите | Масивно дърво |
| Включени ламели | Да |
| Сертификати и стандарти | FSC 100% |
| Серия | Forrest |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Материал на краката | Масивен бук |
| Обработка на повърхността | Боя |
| Тип решетка | Летва |
| Включен матрак | Не |
| Аксесоари | Без място за съхранение/със стълба/с крачета |
| Материал на конструкцията | Масив бук |
| Цвят | Бял |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Vipack |
Подобни продукти

Бяло двуетажно детско легло от масивен бук 90x200 cm Forrest – Vipack
175×90×200 cм, за момичета, от бук
В наличност
Бяло повдигнато детско легло от масивен бук 90x200 cm Forrest – Vipack
114×90×200 cм, за момичета, от бук

Бяло двуетажно легло за деца 140x200/90x200 cm Scott - Vipack
175×90×200 cм, с място за съхранение
В наличност
Повдигнато детско легло бяла къща 90x200 cm Housebed - Vipack
201×90×200 cм
В наличност
Бяло детско легло със стълба , 140 x 200 cm Pino - Vipack
190×209×214 cм, от бор, от дърво

Бежово детско легло 90x200 cm повдигнато без ламелно дъно Loft – Roba
117×90×200 cм, с преграда, с допълнително легло

Двуетажно легло от от борова дървесина Pino Martin - Vipack
От бор, с място за съхранение, от дърво
В наличност
Бяло детско повдигнато легло с пързалка , 90 x 200 cm Pino - Vipack
83×175×207 cм
В наличност
Бяла къща/повдигнато детско легло 90x200 cm Dallas - Vipack
201×90×200 cм
В наличност
Бяло двуетажно детско легло 90x200 cm Pino – Vipack
161×90×200 cм, за момичета, за момчета
В наличност
Бежово детско легло 90x200 cm двуетажно без ламелно дъно Double – Roba
179×90×200 cм, с преграда, с допълнително легло

Бяло двуетажно легло за деца 90x190 cm Angel - Marckeric
131×107×197 cм, от бор, мултифункционални
В наличност
Бяло повдигнато детско легло 90x200 cm Pino - Vipack
174×90×200 cм, включително летва за легло

Бяло повдигнато легло от бор 90x200 cm RENO - Vipack
120×90×200 cм, от бор, от дърво

Двуетажно детско легло в бял и естествен цвят 90x190 cm Valka – Marckeric
197×107×200 cм, за момичета, от бор

Бяло повдигнато детско легло 90x200 cm Jodie – Støraa
За момичета, за момчета

Бяло повдигнато детско легло от масивен бор 90x200 cm PINO – Vipack
190×90×200 cм, от бор, от дърво

Бяло триетажно легло от борова дървесина 90x200 cm Scott - Vipack
199×90×200 cм

Бяло-сиво двуетажно разтегателно детско легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 90x200 cmBonny – Vipack
161×90×200 cм, за момчета, с място за съхранение

Детско двуетажно разтегателно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка в естествен цвят 90x180 cm CLPBN – Adeko
156×90×180 cм, от бор, с място за съхранение

Детско повдигнато легло от масивен бук с включена подматрачна рамка в естествен цвят 90x200 cm Forrest – Vipack
114×90×200 cм, от бук, от дърво

Детско двуетажно разтегателно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка в естествен цвят 90x200 cm CLPB – Adeko
140×90×200 cм, от бор, с място за съхранение

Двуетажно легло от борова дървесина 90x200 cm в естествен цвят Mila DMP - Adeko
206×90×200 cм, от бор

Повдигнато детско легло от борова дървесина 90x200 cm в естествен цвят Mila DMPBA - Adeko
206×90×200 cм, от бор

Повдигнато детско легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка в естествен цвят 90x200 cm Sam – Vipack
117×90×200 cм, от дъб, за момчета

Двуетажно легло с място за съхранение в естествен цвят 90x200 cm Mundo - Adeko
160×90×200 cм, за момичета, от бор

Бяло двуетажно легло от борова дървесина 90x200 cm PINO - Vipack
114×90×200 cм, от бор, от дърво

Сиво двуетажно легло от борова дървесина Alpi2 - Støraa
142×143×208 cм, за момчета

Двуетажно легло за деца 70x140 cm Simba - Adeko
137×70×140 cм, за момичета, от бор
В наличностБезплатна доставка
Повдигнато детско легло от борова дървесина 70x160 cm CLPBA - Adeko
145×70×160 cм, от бор, от дърво
В наличностБезплатна доставка
Двуетажно легло от борова дървесина 90x200 cm в естествен цвят Mila DMPB - Adeko
206×90×200 cм, от бор
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

