







Размери 38×95×38 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Масичката за телевизор Hanoi на Mauro Ferretti е елегантно допълнение към вашата всекидневна. Конструкцията и долните рафтове са изработени от метал, което гарантира стабилност и издръжливост. Тя има две дървени чекмеджета, които са украсени със сложна шарка, напомняща ратан. Вътрешните размери на всяко чекмедже са 44 x 32 x 11,5 см, което осигурява достатъчно място за съхранение на дребни предмети. Благодарение на семплия си и ясен дизайн тази ТВ масичка е лесна за комбиниране с различни стилове мебели и ще се впише идеално във всеки интериор.
| Ширина: | 95 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 38 cм |
| Височина: | 38 cм |
| Държава на произход | CN |
|---|---|
| Височина на крачетата | 19 cm |
| Капацитет на тежестта | 30 kg |
| Тегло | 14 kg |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | Метал |
| Материал на дръжките | Метал |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Glamour/бохо |
| Качество | Екстра |
| Материал на чекмеджетата | Ратан |
| Материал на рафтовете | МДФ |
| Характеристики | С чекмеджета/с рафтове |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Метал |
| Декор | Екзотично дърво |
| Материал на конструкцията | Желязо |
| Материал | Метал/МДФ/ратан |
| Цвят | Черен/естествен |
| Material | Метал/МДФ/ратан |
| Производител | Mauro Ferretti |

Мат
Безплатна доставка
58×180×40 cм, модерни, мат

50×160×40 cм, мат, от дъб
Безплатна доставка
54×200×35 cм, мат
В наличност
45×180×40 cм, гланц, от дъб

56×180×40 cм, модерни, мат
В наличност
50×160×35 cм, мат
Безплатна доставка
57×180×46 cм, модерни, мат

60×175×40 cм, модерни, мат

43×120×40 cм, мат, от дъб
В наличност

50×189×44 cм, мат, от дъб

50×160×35 cм, мат
В наличностБезплатна доставка
50×160×35 cм, мат
Безплатна доставка
Мат
В наличност

42×108×45 cм, модерни, мат

Модерни, мат
В наличност
55×180×40 cм, модерни, мат

50×160×35 cм, мат
Безплатна доставка
40×78×40 cм, мат, от бор
Безплатна доставка
50×180×35 cм, мат

55×130×40 cм, мат, скандинавски
Безплатна доставка
48×200×50 cм, рустик, мат

55×200×35 cм, мат
В наличност
Гланц, от дъб, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
40×140×46 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
56×150×44 cм, мат, от бор
В наличностБезплатна доставка
50×180×29 cм, модерни, мат

22×89×32 cм, модерни, мат
Безплатна доставка
50×150×45 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
60×150×40 cм, на крака, модерни
Безплатна доставка
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност
Метал
В наличност


15×15 cм, комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Комплекти
В наличност