




Най-добра цена за последните 30 дни: 441 € / 862,52 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Тази гама килими съчетава майсторство, качество и мотиви, вдъхновени от богатата колекция на музея "Виктория и Албърт" в Лондон, и внася изкуство във всеки дом. Мотивът на морските водорасли е едно от най-забележителните творения на Уилям Килбърн. Този вълнен килим се основава на един от неговите дизайни с морска тематика.
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Цвят | Сив |
| Държава на произход | PL |
| Състав и тип материал | Вълна |
| Височина на купчината | 13 mm |
| Плътност | 662400 points/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 9.4 kg |
| Дължина | 190 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (saxony) |
| Серия | V&A Calisia |
| Модел | На цветя |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Само професионално почистване/избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка/обръщайте килима от време на време, за да изравните износването/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Памук/латекс/полиестер/юта |
| Спецификации на материала | 100% вълна |
| Производител | Agnella |

80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
80×150 cм, килими за дома, среден косъм



80×150 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
80×200 cм, пътеки, ретро
В наличност
140×200 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
77×150 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
133×190 cм, килими за дома, къс косъм
В наличност
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
60×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Килими за дома, къс косъм

115×170 cм, килими за дома, къс косъм

Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Килими за дома, къс косъм

115×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност

200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност

Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличностБезплатна доставка
120×180 cм, рустик, килими за дома
В наличност
160×230 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
200×290 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност

160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
160×230 cм, модерни, килими за дома

120×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност

Ретро, килими за дома, къс косъм

120×170 cм, ориенталски, рустик
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa

135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
240×260 cм

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
240×260 cм
В наличност
Маса
В наличност
240×260 cм
В наличност
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност

Стойки за подправки, комплект за подправки, ръчни мелнички
В наличност
Комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност