


Размери 75×90×200 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Единично легло от масивен дъб с включена подматрачна рамка в естествен цвят 90x200 cm Olive Captain Rotan – Vipack
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
| Височина: | 75 cм |
| Декор | Дъб |
|---|---|
| Материал | Дървени легла |
| Комплекти | С подматрачна рамка |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 75 cm |
| Брой крака | 4 бр. |
| Капацитет на тежестта | 100 kg |
| Тегло | 36.5 kg |
| Размер | 90x200 |
| Дължина | 209 cm |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на ламелите | Масивно дърво |
| Включени ламели | Да |
| Сертификати и стандарти | FSC 100% |
| Серия | Olive |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Тип решетка | Летва |
| Включен матрак | Не |
| Аксесоари | С табла/без място за съхранение/с крачета |
| Материал на конструкцията | Масив дъб |
| Цвят | Естествен |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Vipack |

Тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Тапицирани легла
В наличност
Модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Тапицирани легла
В наличност
Тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Тапицирани легла, с място за съхранение, кожа
В наличност
Модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
С място за съхранение, включваща матрак
В наличност
С място за съхранение

Модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
92×90×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Без матрак, модерни, включително летва за легло

Тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Модерни, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Модерни, тапицирани легла, регулируеми
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност

198×130×192 cм
В наличност
300×120 cм, метал
В наличност

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност


Самозалепващи се, с вакуум
В наличност