



Размери 45×75 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Препоръчителна поддръжка: изтръскайте праха, изсмучете мръсотията с прахосмукачка. Не накисвайте във вода. Почиствайте само с влажна кърпа. Оставете да изсъхне на въздух, но не на пряка слънчева светлина.
| Ширина: | 45 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 75 cм |
| Материал на изтривалката | Изтривалки от кокосови влакна |
|---|---|
| Форма на изтривалката | Правоъгълна |
| Държава на произход | IN |
| Специфичен материал | Кокосови влакна |
| Материал | Кокосови влакна |
| Плътност | 1.5 cm |
| Форма | Друг |
| Тегло | 1.583 kg |
| Дължина | 75 cm |
| Местоположение | Покрит екстериор/интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Модел | С надписи |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Обикновено |
| Характеристики | Против подхлъзване |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка |
| Материал на задната страна | PVC |
| Спецификации на материала | 100% кокосови влакна |
| Цвят | Многоцветен/естествен |
| Material | Кокосови влакна |
| Производител | Casa Selección |

45×75 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×70 cм, правоъгълни, вътрешно
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
26×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност


40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни

40×120 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
32×76 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
41×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
45×75 cм, правоъгълни
В наличност
45×75 cм, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
50×80 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност

25×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност

40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност

40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
45×75 cм, правоъгълни
В наличност
45×75 cм, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност

Дърво, метален лист
В наличност
240×260 cм
В наличност
Маса
В наличност
Комплекти, порцелан
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
Метал
В наличност
150×200 cм
В наличност
130×160 cм, зима
В наличност
66×38×12 cм, мат, прави шкафове
В наличност
130×160 cм
В наличност

Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност

40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
60×230 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
80×150 cм, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
43×43 cм, декоративно, плътен цвят
В наличност
50 cм, ⌀ 40 cм, кръгла