
Бяло/черно висящо осветително тяло със стъклен абажур Belinda – Sollux
Стъкло, ключ за осветление, в спалнята и дневната, с абажур
59 € / 115,39 лв.

Бяло висящо осветително тяло със стъклен абажур Belinda – Sollux
Стъкло, модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
-5 %63,45 € / 124,1 лв.
67 € / 131,04 лв.
Бяло/черно висящо осветително тяло със стъклен абажур Belinda – Sollux
История на цените
- 28.04.2026 г. - 59 € / 115,39 лв.
- 19.03.2026 г. - 59 € / 115,39 лв.
- 14.02.2026 г. - 63,45 € / 124,1 лв.
- 5.02.2026 г. - 74,65 € / 146 лв.
- 23.01.2026 г. - 63,45 € / 124,1 лв.
- 16.01.2026 г. - 64,95 € / 127,03 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бяло/черно висящо осветително тяло със стъклен абажур Belinda – Sollux
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Стъкло |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Абажур | С абажур |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | PL |
| Материал | Метал |
| Мощност | 8 W |
| Брой крушки | 1 бр. |
| Тип контакт | G9 |
| Тегло | 1.16 kg |
| Диаметър на абажура | 12 cm |
| Характеристики на лампата | Регулируема дължина |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Серия | Belinda |
| Дизайн | Модерен |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на абажура | Стъкло |
| Материал на конструкцията | Стомана |
| Цвят | Черен/бял |
| Material | Метал |
| Производител | Sollux |
Подобни продукти

Модерен черен висящ светлинен елемент за 1-фазова релсова система - Slimline Keno
Модерни
В наличност
Светлокафяво висящо осветително тяло със стъклен абажур ø 12 cm Orbital – Sollux
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Модерно черно и бежово висящо осветление за 1-фазова релсова система - Slimline Keno
Модерни
В наличност
Модерно висящо осветление тъмен бронз за 1-фазова релсова система - Slimline Keno
Модерни
В наличност
Черно висящо осветително тяло с метален абажур ø 12 cm Agudo – Trio
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната

Метално LED висящо осветително тяло в месингов цвят със стъклен абажур ø 12 cm Audrey – UMAGE
Стъкло, LED лампи, ключ за осветление

Черно висящо осветително тяло ø 6 cm Paris – House Nordic
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната

Висяща лампа в златист цвят със стъклен абажур ø 12 cm Robin - White Label
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Висящо осветително тяло в златист цвят Gleam – Sollux
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната

LED висящо осветително тяло в сребрист цвят със стъклен абажур ø 13 cm Verano – Trio Select
Модерни

Черна висяща лампа с метален абажур ø 7 cm Tubo - Candellux Lighting
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Черно висящо осветително тяло ø 15 cm Grande - Sollux
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Черно метално висящо осветително тяло ø 11 cm Nara – Reality
Метал, модерни, LED лампи

Черна висяща лампа със стъклен абажур ø 10 cm Felis - Candellux Lighting
Стъкло, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Сиво висящо осветително тяло ø 20 cm Ciliana – CINQUE
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Черно/златно висящо осветително тял ø 14 cm Yildo – Opviq lights
Метал, модерни, ключ за осветление
В наличност
Пендел ТУИСТ, ø200, черен, абажур Шинц Оранж, 1xE27

Черна висяща лампа ø 12 cm Alastro - Sollux
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Пендел 120-5-62, черен, 1xE27

Черно-бяла висяща лампа със стъклен абажур ø 18 cm Rise - Markslöjd
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Черна висяща лампа с дървен абажур ø 7 cm Tubo - Candellux Lighting
Модерни, ключ за осветление, дърво
В наличност
Eglo 49154 - Полилей на верижка FRAMPTON 1 1xE27/60W/230V
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Розов детски полилей с керамичен абажур Sewilla – Candellux Lighting
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, с абажур
В наличност
Черно-сребристо висящо осветително тяло със стъклен абажур ø 12 cm Molly – Reality
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
ITALUX PND-3965-2-BK - Пендел LUPUS 2xG9/25W/230V черен
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Sollux SL.0952 - Висящ полилей LOOPEZ 1xGU10/40W/230V черен/златист
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Бяло/черно висящо осветително тяло със стъклен абажур ø 15 cm Üzüm – Opviq lights
Ключ за осветление, индустриални, в спалнята и дневната
В наличност
Черно висящо осветително тяло с метален абажур ø 16 cm Cage – Fischer & Honsel
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната

Висящо осветително тяло в бронзов цвят с метален абажур ø 17 cm Mugo – Opviq lights
Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Черно висящо осветително тяло – Opviq lights
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Сива лампа за таван със стъклен абажур ø 21 cm Lekar - Light & Living
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Черно висящо осветително тяло Cielo - Markslöjd
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност









