










Размери ⌀ 28 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Тенджерата за сервиране FABINI Meda 3.0 с капак може да се използва не само за приготвяне на бързи закуски, но и за печене и запеканка във фурната. Благодарение на незалепващото керамично покритие той е идеален за готвене без изгаряне и с минимално количество мазнина. С диаметър 28 см той е достатъчно голям за приготвяне на 6-8 порции храна, което го прави универсален кухненски съд за всяко домакинство. Тиганът е подходящ за всички видове готварски печки, включително индукционни. Можете да го използвате безопасно и във фурна с температура до 180 °C. Ергономичните дръжки от неръждаема стомана осигуряват удобна работа. Стъкленият капак със силиконови ръбове и отвори за пара улеснява готвенето. Препоръчителна грижа. Често едно избърсване с кърпа е всичко, което е необходимо, за да избършете охладените съдове. Не препоръчваме почистване с абразивни материали или използване на съдомиялна машина. Не е подходяща за съхранение на сосове на доматена основа или сосове с лимони.
| Диаметър: | 28 cм |
|---|
| Видове тигани | За печене във фурната |
|---|---|
| Материал за тигани | Керамика, Неръждаема стомана, Алуминий |
| Тенджери и тигани подходящи за | Индукционни |
| Комплекти тигани | Комплекти тигани |
| С капак | Да |
| Незалепваща повърхност | Да |
| Цвят | Зелен |
| Максимална температура | 180 °C |
| Държава на произход | CN |
| Материал на капака | Силикон/стъкло/метал |
| Материал | Алуминий |
| Тип | Универсален |
| Форма | Кръгъл |
| Тегло | 2.8 kg |
| Дължина | 40 cm |
| Обем | 3 l |
| Серия | Meda 3.0 |
| Качество | Premium |
| Инструкции | Не е подходящ за съдомиялна машина/подходящ за индукционен котлон/подходящ за фурна |
| Характеристики | Керамично покритие/с капак/плитък |
| Material | Алуминий |
| Производител | Fabini |

⌀ 26 cм, тигани за скара, за печене във фурната

⌀ 26 cм, тигани за скара, малки тигани за палачинки
В наличност
Електричество, газ, парче тигани
В наличност
⌀ 28 cм, с капак, алуминий
В наличност
⌀ 24 cм, тигани за скара, чугунени легла
В наличност
⌀ 26 cм, неръждаема стомана, с капак
В наличност


⌀ 30 cм, чугунени легла, електричество
В наличност
⌀ 23 cм, малки тигани за палачинки, чугунени легла
В наличност

⌀ 24 cм, неръждаема стомана, с капак
В наличност
⌀ 14 cм, чугунени легла, електричество

⌀ 28 cм, тигани за скара, чугунени легла
В наличност
⌀ 28 cм, неръждаема стомана, за печене във фурната
В наличностБезплатна доставка
⌀ 24 cм
В наличност
⌀ 28 cм, неръждаема стомана, за печене във фурната

⌀ 24 cм, керамика, алуминий
В наличност
⌀ 30 cм, алуминий, електричество
В наличност
За печене във фурната, алуминий, електричество
В наличност
Тигани за скара, титан, електричество
В наличност

Тигани за скара, чугунени легла, електричество

⌀ 28 cм, тигани за палачинки, за печене във фурната
В наличност
⌀ 32 cм, с капак, тигани за уок
В наличност
⌀ 26 cм, тигани за скара, индукция
В наличност
⌀ 28 cм, алуминий, електричество
В наличност
⌀ 30 cм, тигани за палачинки, парче тигани
В наличност

⌀ 28 cм, неръждаема стомана, индукция
В наличност
⌀ 28 cм, с капак, тигани за уок
В наличност
⌀ 26 cм, тигани за скара, индукция
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност