







Размери 70×67×74 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Кремаво въртящо се кресло Milo – House Nordic
| Ширина: | 67 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 74 cм |
| Височина: | 70 cм |
| Функция на фотьойла | Въртящ се |
|---|---|
| Дизайн | Скандинавски |
| Материал за фотьойли | Плат |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Държава на произход | CN |
| Тип фотьойл | Тапициран |
| Височина на облегалката | 65 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 67 cm |
| Дълбочина на седалката | 59 cm |
| Височина на седалката | 39 cm |
| Височина на крачетата | 32 cm |
| Функции | Без крачета/без подлакътници/въртящ се |
| Капацитет на тежестта | 110 kg |
| Тегло | 16 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Milo |
| Изисква сглобяване | Не |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Метал |
| Материал на конструкцията | Шперплат/метал |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 40000 martindale |
| Тапицерски материал | Шенил |
| Цвят | Кремав |
| Производител | House Nordic |

67×65×88 cм, конвертируем, скандинавски
Безплатна доставка
Конвертируем, скандинавски, плат
В наличност
Конвертируем, скандинавски, с крачета

85×87×85 cм, модерни, плат

82×76×73 cм, модерни, плат
В наличност
Висока, ориенталски

76×108×89 cм, плат

Плат
В наличност
Висока, ориенталски

72×108×100 cм, плат

88×103×90 cм, плат

Конвертируем, скандинавски, плат
В наличност
75×92×92 cм, модерни, въртящ се
В наличност
Висока, ориенталски

73×114×98 cм, модерни, плат
В наличност
98×70×79 cм, плат
В наличност
Плат

88×64×88 cм, wingback, модерни

67×67×75 cм, конвертируем, рустик

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
70×93×90 cм, въртящ се, плат

Плат
Безплатна доставка
73×63×65 cм, скандинавски, плат
В наличност
98×73×92 cм, плат


102×92×92 cм, wingback, с крачета

50×90×95 cм, с поставка за крака, конвертируем


97×82×93 cм, плат
В наличност
82×90×72 cм, модерни, плат

С крачета, плат, висока

96×71×86 cм, плат

Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
220×240 cм
В наличност
Метал
В наличност


15×15 cм, комплекти
В наличност

154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност