
Черно висящо осветително тяло ø 19,5 cm Gleam – Sollux
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
133,42 € / 260,95 лв.

Висящо осветително тяло в тухлен цвят ø 19,5 cm Gleam – Sollux
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
-6 %133,42 € / 260,95 лв.
142 € / 277,73 лв.

Бяло висящо осветително тяло ø 19,5 cm Gleam – Sollux
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
125 € / 244,48 лв.

Висящо осветително тяло в златист цвят ø 19,5 cm Gleam – Sollux
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
-6 %133,42 € / 260,95 лв.
142 € / 277,73 лв.

Кремаво висящо осветително тяло ø 19,5 cm Gleam – Sollux
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
-6 %133,42 € / 260,95 лв.
142 € / 277,73 лв.

Зелено висящо осветително тяло ø 19,5 cm Gleam – Sollux
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
-6 %133,42 € / 260,95 лв.
142 € / 277,73 лв.

Кафяво-сиво метално висящо осветително тяло ø 19,5 cm Gleam – Sollux
Метал, модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
-6 %115,6 € / 226,09 лв.
123 € / 240,57 лв.
Кафяво-сиво метално висящо осветително тяло ø 19,5 cm Gleam – Sollux
Най-добра цена за последните 30 дни: 115,6 € / 226,09 лв.
История на цените
- 28.04.2026 г. - 115,6 € / 226,09 лв.
- 17.04.2026 г. - 115,6 € / 226,09 лв.
- 10.03.2026 г. - 123 € / 240,57 лв.
- 23.01.2026 г. - 115,6 € / 226,09 лв.
- 16.01.2026 г. - 118,32 € / 231,41 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Кафяво-сиво метално висящо осветително тяло ø 19,5 cm Gleam – Sollux
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Инструкции за монтаж | Изисква професионален монтаж |
| Държава на произход | PL |
| Материал | Метал |
| Мощност | 10 W |
| Брой крушки | 3 бр. |
| Тип контакт | GU10 |
| Тегло | 2.7 kg |
| Дължина на кабела | 80 cm |
| Диаметър на абажура | 6.5 cm |
| Характеристики на лампата | Регулируема дължина |
| Включена крушка | Не |
| Захранване | Перманентно инсталиран |
| Серия | Gleam |
| Степен на покритие | IP20 |
| Качество | Екстра |
| Грижа | Избършете със суха кърпа |
| Материал на конструкцията | Алуминий |
| Цвят | Кафяво-сив |
| Material | Метал |
| Производител | Sollux |
Подобни продукти

Индустриално висящо осветление черно 3-светлина - Jim
Индустриални
В наличност
Полилей КОМО, крем, 5xE14
Ретро

Висящо осветително тяло в златист цвят със стъклен абажур Club – Squid Lighting
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Черно-бяло и златисто LED затъмняващо се висящо осветително тяло със стъклен абажур ø 35 cm Celeste – Trio
Стъкло, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Скандинавска висяща лампа бежова с бяло стъкло 6 светлини - Wisp
Стъкло, модерни, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Висящ полилей HELEN 4xE27/15W/230V черен/златист
Ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Арт Деко висяща лампа черна с димно стъкло 3 светлини - Wallace
Стъкло
В наличност
Модерен висящ полилей черен с димно стъкло 4-светлинен - Dame
Стъкло, модерни
В наличност
Смарт висяща лампа черна с димно стъкло, включва 3 Wifi A60 - Wallace
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Модерен висящ лампион бежов с въже 3 светлини - Kora
Модерни, в кухнята
В наличностБезплатна доставка
Бяло висящо осветително тяло Miami - it's about RoMi
Метал, ключ за осветление, индустриални
В наличност
Сиво висящо осветително тяло с метален абажур Marisa – GTV
Метал, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Черно висящо осветително тяло Rosette mini - UMAGE
Ключ за осветление, скандинавски, в спалнята и дневната

Полилей КОМО, бял, 5xE14
Ретро

Бяло висящо осветително тяло Nagoja – Candellux Lighting
Ключ за осветление, дърво, в спалнята и дневната
В наличност
Черно-сребристо висящо осветително тяло със стъклен абажур Molly – Reality
Стъкло, модерни, ключ за осветление

Висящо осветително тяло със стъклен абажур в златист цвят ø 20 cm Arch – Squid Lighting
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличност
Индустриална висяща лампа сив бетон - Cava 3
Индустриални
В наличност
Полилей ТАНЯ, крем, 5xE27

Бежово висящо осветително тяло с текстилен абажур ø 28 cm Itela – Light & Living
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, атипичен
В наличност
Бяла висяща лампа за 4 крушки Popo - CustomForm
Ключ за осветление, дърво, скандинавски
В наличностБезплатна доставка
Japandi висяща лампа бежова с текстилен абажур - Bida
Модерни, скандинавски, с абажур
В наличност
Модерна таванна лампа златиста с опалово стъкло 9-лампа - Атина
Стъкло, модерни
В наличностБезплатна доставка
Полилей бял с плисирани кремави абажури с клипс 5-светлина - Giuseppe
С димер, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Модерен висящ аплик месинг 5-светлина - Jeana
Модерни, с димер
В наличностБезплатна доставка
Полилей КОМО, крем, 2xE14
Ретро

Globo 15908-3G - Пендел WEMMO 3xE27/60W/230V Ø 30 см златист
Ключ за осветление, в спалнята и дневната, кръгъл
В наличност
Пендел ОРЛАНДО 1910-C-1-WH, патина, 3xE27

Модерна висяща лампа черна 5-светлина - Jeana
Модерни, с димер
В наличност
Светлосиво висящо осветително тяло с бетонов абажур ø 17 cm Mattia – Sollux
Модерни, ключ за осветление, в спалнята и дневната
В наличност
Полилей КОМО, бял, 2xE14
Ретро

Пендел РИНГ, ø300, екрю гланц, 1xE27
Най-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност









