
Тъмнозелен ръчно изработен кръгъл килим със смес от вълна ø 160 cm Kari Organic – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
160 € / 312,93 лв.

Сив ръчно изработен килим със смес от вълна 125x200 cm Kari Organic – Villeroy&Boch
125×200 cм, килими за дома, естествен, къс косъм
166 € / 324,67 лв.

Кремав ръчно изработен кръгъл килим със смес от вълна ø 160 cm Kari Organic – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
162 € / 316,84 лв.

Бежов ръчно изработен кръгъл килим със смес от вълна ø 160 cm Kari Organic – Villeroy&Boch
⌀ 160 cм, килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
-10 %145 € / 283,6 лв.
162 € / 316,84 лв.
Сив ръчно изработен килим със смес от вълна 125x200 cm Kari Organic – Villeroy&Boch
Размери 125×200 cм
Избран вариант:Сив ръчно изработен килим със смес от вълна 125x200 cm Kari Organic – Villeroy&Boch
История на цените
- 23.05.2026 г. - 166 € / 324,67 лв.
- 18.05.2026 г. - 166 € / 324,67 лв.
- 10.03.2026 г. - 163 € / 318,8 лв.
- 5.03.2026 г. - 152,54 € / 298,34 лв.
- 5.03.2026 г. - 152,15 € / 297,58 лв.
- 24.02.2026 г. - 179,46 € / 350,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 152,54 € / 298,34 лв.
- 16.02.2026 г. - 179,46 € / 350,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 152,54 € / 298,34 лв.
- 1.02.2026 г. - 179,46 € / 350,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 151 € / 295,33 лв.
- 16.01.2026 г. - 152 € / 297,29 лв.
- 10.01.2026 г. - 165 € / 322,71 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килимът Kari Organic от Villeroy&Boch е ръчно тъкан килим от вълнена смес, който има органична форма. Изработен е от висококачествени материали, които му придават не само лесна поддръжка и издръжливост, но и способността да поглъща звук и да изолира топлина. Благодарение на комбинацията от здрава вълна и удобен найлон този килим предлага мека текстура и истински комфорт. Той съчетава стилен дизайн и практична функционалност. Първоначално влакната могат да се разхлабят, но редовното почистване с прахосмукачка ще помогне да се намали това разхлабване в дългосрочен план.
Размери
| Ширина: | 125 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 200 cм |
Спецификации
| Поставяне на килими | Килими за дома |
|---|---|
| Материал на килима | Естествени |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Производство | Тъкани, Ръчно тъкани |
| Модел | Плътен цвят |
| Цвят | Сив |
| Материал | Вълна, Полиамид |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Найлон/вълна |
| Плътност | 2800 g/m² |
| Форма | Друг/овален |
| Тегло | 7.2 kg |
| Дължина | 200 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Комбиниран |
| Серия | 1812 |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Висока |
| Характеристики | Ръчно изработен/подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Само професионално почистване/почиствайте редовно с прахосмукачка/не използвайте химически почистващи препарати/не използвайте химическа белина/не препоръчваме продължителен контакт с вода |
| Материал на задната страна | Памук |
| Спецификации на материала | 25% найлон/75% вълна |
| Производител | Villeroy&Boch |
Подобни продукти

Кремав ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 160 cm Mesmerise Natural – Flair Rugs
⌀ 160 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Бежов килим , ø 120 cm Menorca - House Nordic
⌀ 120 cм, скандинавски, кръгла
В наличност
Бежов ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Hackney Clarissa – Ted Baker
Килими за дома, естествен, къс косъм

Бежов вълнен килим 120x170 cm - Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Сив ръчно изработен килим със смес от вълна 200x300 cm Kari – Villeroy&Boch
200×300 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Светлосив кръгъл килим подходящ за пране ø 160 cm Sky – Ayyildiz Carpets
⌀ 160 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Светлосив килим Montana, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, скандинавски, килими за дома

Бежов килим за открито , 200 x 290 cm Tilos - NORTHRUGS
200×290 cм, от полипропилен, синтетични
В наличност
Бежов вълнен килим 200x300 cm Linea - Agnella
200×300 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 200x290 cm Pompei 1613 – Ayyildiz Carpets
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 200x290 cm Mesmerise Natural – Flair Rugs
Скандинавски, килими за дома, естествен
В наличност
Кремав ръчно изработен вълнен килим 200x300 cm Pune – House Nordic
200×300 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Бежов ръчно изработен вълнен кръгъл килим ø 200 cm Puristic Knots – Elle Decoration
Килими за дома, кръгла, естествен

Кремав ръчно изработен вълнен килим 80x150 cm Charlotte – Villeroy&Boch
80×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Кремава синтетична кожа 50x85 cm – House Nordic
50×85 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Светлобежов килим Aqua Liso, 67 x 125 cm - Universal
67×125 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Светлорозов килим подходящ за пране 140x200 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
140×200 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Кремав килим подходящ за пране 200x290 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Ръчно изработен килим от букле в цвят слонова кост 160x230 cm Notting Hill Portobello – Ted Baker
160×230 cм, килими за дома, среден косъм
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в цвят слонова кост 120x170 cm Harris Boucle – Flair Rugs
120×170 cм, килими за дома, естествен
В наличност
Килим 160x230 cm Dottie Multi – Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Пътека за открито и закрито в цвят слонова кост и бежово 80x250 cm Duet Bowen – NORTHRUGS
80×250 cм, пътеки, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в естествен цвят 200x290 cm Lozenge – Flair Rugs
200×290 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Бял килим подходящ за пране 160x230 cm Mellow – Universal
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Ръчно изработен вълнен килим в цвят слонова кост 200x290 cm Zen Garden – Flair Rugs
200×290 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Ръчно изработен вълнен килим в цвят слонова кост 200x290 cm Gigi – Flair Rugs
200×290 cм, скандинавски, килими за дома
В наличност
Бежов ръчно изработен вълнен килим 160x230 cm Puristic Knots – Elle Decoration
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова

Кремав кръгъл килим ø 120 cm Life – Ayyildiz Carpets
⌀ 120 cм, килими за дома, кръгла
В наличност
Сив килим Loft, 200 x 290 cm - Universal
200×290 cм, модерни, индустриални
В наличност
Ръчно изработен вълнен кръгъл килим в светло естествен цвят ø 120 cm Calmio – Hanse Home
⌀ 120 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Кремав килим 160x230 cm Routa – Universal
160×230 cм, модерни, от полипропилен
В наличност
Бежова памучна пътека 80x230 cm Duetto Sage – Lorena Canals
80×230 cм, пътеки, килими за дома
Най-добрите продукти от Bonami

Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Градинска къща – Rojaplast
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Градинска къща Archer B - Rojaplast
Метален лист
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Черна стоманена поставка за тоалетна хартия стойка с четка Levante – Wenko
В наличност
Килимче от кокосови влакна 40x60 cm Prosecco - Premier Housewares
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Стоманен държач за тоалетна хартия Cappa - Umbra
В наличност
Комплект от 30 инструмента за печене на скара в алуминиев калъф - Cattara
В наличност










