Препоръчва се
Зелен ръчно изработен памучен детски килим подходящ за пране 90x120 cm Vichy – Lorena Canals
Размери 90×120 cм
101,26 €
История на цените
- 26.05.2026 г. - 101,26 € / 198,05 лв.
- 19.04.2026 г. - 101,26 € / 198,05 лв.
- 19.03.2026 г. - 107 € / 209,27 лв.
- 20.01.2026 г. - 119,13 € / 233 лв.
- 16.01.2026 г. - 103,64 € / 202,7 лв.
Описание на продукта
Килимът Vichy от Lorena Canals е миещ се детски килим, който ще внесе игрива атмосфера в дома ви. Той е декориран с класическа шарка "Виши" и закачливи ресни. Неподвластният му на времето дизайн е оживял със свеж и модерен привкус. Освен това този килим се съчетава перфектно с подходящите пуф и одеяло.
Размери
| Ширина: | 90 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 120 cм |
Спецификации
| Детски асортимент - за кого | За момчета |
|---|---|
| Вид детски килими | Класически |
| Форма | Правоъгълна |
| Материал | Естествен |
| Цвят | Зелен |
| Държава на произход | IN |
| Състав и тип материал | Памук |
| Плътност | 1.25 cm |
| Дължина на килима | Среден косъм |
| Тегло | 2.12 kg |
| Дължина | 120 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Ръчно тъкан |
| Тип завършек | С ресни/с подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Swan |
| Модел | Зарове |
| Дизайн | Бохо |
| Качество | Premium |
| Характеристики | Подходящ за пране/ръчно изработен |
| Грижа | Може да се пере в пералня/пране на 30 градуса/подходящ за сушилня/не използвайте химическа белина/не използвайте омекотители |
| Спецификации на материала | 3% смес от влакна/97% памук |
| Производител | Lorena Canals |
Най-добрите продукти от Bonami

285 €
557,41 лв.
Градинска къща Archer A - Rojaplast
195×213×127 cм, дърво, метален лист

120 €128 €
234,7 лв.250,35 лв.
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса, диаметър
В наличност
504 €554 €
985,74 лв.1083,53 лв.
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
23,4 €
45,77 лв.
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност
20,4 €
39,9 лв.
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
8,3 €
16,23 лв.
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
70 €
136,91 лв.
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
58 €62 €
113,44 лв.121,26 лв.
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
22,8 €
44,59 лв.
Стенни линии за сушилня за дрехи - Wenko
7×48×7 cм, интериор, висящи
В наличност
14,4 €15,9 €
28,16 лв.31,1 лв.
Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×23 cм, стъпало, с капак
В наличност
100 €
195,58 лв.
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

122 €
238,61 лв.
Килим от вискоза в зелено и кремаво 135x195 cm Oriental – Nouristan
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
36 €41 €
70,41 лв.80,19 лв.
Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
18,5 €20,4 €
36,18 лв.39,9 лв.
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
32,4 €
63,37 лв.
Кошница за пикник – Orion

27,3 €35,4 €
53,39 лв.69,24 лв.
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
21,3 €23,4 €
41,66 лв.45,77 лв.
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм

111 €
217,1 лв.
Кръгла градинска масичка от декор от камък ø 40 cm Laurel – WOOOD
50 cм, ⌀ 40 cм, кръгла










