
Zuma Line 44805-N - Спот RONDOO 1xGU10/50W/230V матов хром
Хром, 230V, метал
В наличностПродукт директно от производителя Zuma Line, който имаме на склад на цена 21.94 и с гаранция от 3 години.
| Покритие на повърхността на прожектора | Хром |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | RONDOO Zuma Line, RONDOO Zuma Line, RONDOO Zuma Line, RONDOO Zuma Line, RONDOO Zuma Line, RONDOO Zuma Line, RONDOO Zuma Line, RONDOO Zuma Line, RONDOO Zuma Line, RONDOO Zuma Line, RONDOO Zuma Line, RONDOO Zuma Line |
| Производител | Zuma Line |

Хром, 230V, метал
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, хром
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
Модерни, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност


Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност
230V
В наличност
Детски люлки
В наличност

Малък
В наличност


Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка