
Osram - LED прожектор ENDURA LED/30W/230V 3000K IP65
230V
В наличностLED нощна лампа за контакт. Разполага с практичен проходен контакт, така че дори след включване няма да загубите възможността да свържете друг електроуред. Идеално за детската стая, коридори и други помещения. Сензор за здрач — лампата се включва само при тъмнина.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип | Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт, Лампа за ориентация/Малка лампа за контакт |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Коридор/Спалня, Коридор/Спалня, Коридор/Спалня, Коридор/Спалня, Коридор/Спалня, Коридор/Спалня, Коридор/Спалня, Коридор/Спалня, Коридор/Спалня, Коридор/Спалня, Коридор/Спалня, Коридор/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач, LED технолигия/Сензор за здрач |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W |
| Общ светлинен поток | 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm, 5 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Максимална входяща мощност на лампата | 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W, 0,3 W |
| Series | NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos, NIGHT, NIGHT Emos |
| Производител | EMOS |

230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност
12V, дърво
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V, пластмаса
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка



230V
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност


230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност
Квадратен
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност