
Rabalux 77074 - LED Екстериорен аплик MATARO LED/7W/230V IP54 бял
Стенни лампи, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 11.16 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип | Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик, Екстериорен аплик |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола, Градина и пътеки/Пергола |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Защита срещу проникване | IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54, IP54 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 2,2 W, 2,2 W, 2,2 W, 2,2 W, 2,2 W, 2,2 W, 2,2 W, 2,2 W, 2,2 W, 2,2 W, 2,2 W, 2,2 W |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 2,2 W, 2,2 W, 2,2 W, 2,2 W, 2,2 W, 2,2 W, 2,2 W, 2,2 W, 2,2 W, 2,2 W, 2,2 W, 2,2 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm, 540 lm |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 4,4 W, 4,4 W, 4,4 W, 4,4 W, 4,4 W, 4,4 W, 4,4 W, 4,4 W, 4,4 W, 4,4 W, 4,4 W, 4,4 W |
| Series | CARPINERA Eglo, CARPINERA Eglo, CARPINERA Eglo, CARPINERA Eglo, CARPINERA Eglo, CARPINERA Eglo, CARPINERA Eglo, CARPINERA Eglo, CARPINERA Eglo, CARPINERA Eglo, CARPINERA Eglo, CARPINERA Eglo |
| Производител | Eglo |

Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност

230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
12V, дърво
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност
Таванни светлини, 230V
В наличност
Стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Със сензор за движение, стенни лампи, 230V
В наличност
Пластмаса
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Комплекти
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност