
Eglo 34052 - LED Прокрепен полилей CABEZAS 1 4xLED/5W/230V
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПродукт директно от производителя Searchlight, който имаме на склад на цена 193.80 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Управление на осветлението | С ключ за осветление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W, 200 W |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 2857 lm, 2857 lm, 2857 lm, 2857 lm, 2857 lm, 2857 lm, 2857 lm, 2857 lm, 2857 lm, 2857 lm, 2857 lm, 2857 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W, 37 W |
| Series | ABERDEEN Searchlight, ABERDEEN Searchlight, ABERDEEN Searchlight, ABERDEEN Searchlight, ABERDEEN Searchlight, ABERDEEN Searchlight, ABERDEEN Searchlight, ABERDEEN Searchlight, ABERDEEN Searchlight, ABERDEEN Searchlight, ABERDEEN Searchlight, ABERDEEN Searchlight |
| Производител | Searchlight |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличност
Метал, пластмаса, LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка

Стъкло, модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Стъкло, метал, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, 230V, кръгъл
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, кръгъл, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стъкло, кухня
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Индустриални
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Метал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

