
Бял сгъваем/с място за съхранение диван от рипсено кадифе 215 cm Bjork – Bonami Selection
80×215×105 cм, модерни, с място за съхранение, конвертируем
1749 € / 3420,75 лв.

Кафяв сгъваем/с място за съхранение диван от рипсено кадифе 215 cm Bjork – Bonami Selection
80×215×105 cм, модерни, скандинавски, с място за съхранение
1479 € / 2892,67 лв.

Сив сгъваем/с място за съхранение диван от рипсено кадифе 215 cm Bjork – Bonami Selection
80×215×105 cм, модерни, с място за съхранение, конвертируем
-15 %1257 € / 2458,48 лв.
1479 € / 2892,67 лв.

Тюркоазен сгъваем/с място за съхранение диван от рипсено кадифе 215 cm Bjork – Bonami Selection
80×215×105 cм, модерни, скандинавски, с място за съхранение
-15 %1240 € / 2425,23 лв.
1459 € / 2853,56 лв.
Сив сгъваем/с място за съхранение диван от рипсено кадифе 215 cm Bjork – Bonami Selection
Размери 80×215×105 cм
Избран вариант:Сив сгъваем/с място за съхранение диван от рипсено кадифе 215 cm Bjork – Bonami Selection
Най-добра цена за последните 30 дни: 1257 € / 2458,48 лв.
История на цените
- 31.05.2026 г. - 1257 € / 2458,48 лв.
- 30.05.2026 г. - 1257 € / 2458,48 лв.
- 26.05.2026 г. - 1479 € / 2892,67 лв.
- 8.05.2026 г. - 1257 € / 2458,48 лв.
- 30.04.2026 г. - 1479 € / 2892,67 лв.
- 29.04.2026 г. - 1201,02 € / 2348,99 лв.
- 24.04.2026 г. - 1020,87 € / 1996,65 лв.
- 21.04.2026 г. - 1201,02 € / 2348,99 лв.
- 17.04.2026 г. - 1020,87 € / 1996,65 лв.
- 15.04.2026 г. - 1201,02 € / 2348,99 лв.
- 8.04.2026 г. - 1020,87 € / 1996,65 лв.
- 24.03.2026 г. - 1201,02 € / 2348,99 лв.
- 19.03.2026 г. - 1020,87 € / 1996,65 лв.
- 16.03.2026 г. - 1201,02 € / 2348,99 лв.
- 5.03.2026 г. - 1020,87 € / 1996,65 лв.
- 5.03.2026 г. - 1020,85 € / 1996,61 лв.
- 24.02.2026 г. - 1201,02 € / 2348,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 1020,87 € / 1996,65 лв.
- 15.02.2026 г. - 960,82 € / 1879,2 лв.
- 14.02.2026 г. - 1020,87 € / 1996,65 лв.
- 31.12.2025 г. - 1201,02 € / 2348,99 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Bjork е диван от Bonami Selection с леко текстурирана тапицерия, който освен елегантния си външен вид предлага и редица практични функции. Просто сгънете облегалките, за да го превърнете в легло за случайни преспивания. След това във вътрешното отделение за съхранение може да се прибере допълнително спално бельо. То включва набор от възглавници в по-голям и по-малък размер, чиято позиция може да се променя според предпочитанията.
Размери
| Ширина: | 215 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 105 cм |
| Височина: | 80 cм |
Спецификации
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| С място за съхранение | Да |
| Функция на диваните | Конвертируеми |
| С крачета | Да |
| Материал на рамката на дивана | Масивен |
| Материал на тапицерията | Плат |
| С възглавници | Да |
| Размер на дивана | Триместен |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Цвят | Сив |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 11 cm |
| Височина на подлакътниците | 64 cm |
| Височина на облегалката | 33 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 192 cm |
| Дълбочина на седалката | 55 cm |
| Височина на седалката | 48 cm |
| Височина на крачетата | 15 cm |
| Капацитет на тежестта | 240 kg |
| Тегло | 60 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Размери на мястото за спане | 150x200 |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR)/пружини |
| Серия | Bjork |
| Ъгъл и форма | Равно |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Функции | Сгъваем/с място за съхранение |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Масивен бук |
| Материал на конструкцията | Масивен бор/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 95% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Run again 85 |
| Тапицерски материал | Велур |
| Производител | Bonami Selection |
Подобни продукти

Светлосив кадифен диван 220 cm Torino – Micadoni
83×220×103 cм, модерни, с крачета

Светлосив кадифен диван 248 cm Vanda – Mazzini Sofas
85×248×110 cм, модерни, с крачета

Тъмносив разтегателен диван с място за съхранение 222 cm Bali – Cosmopolitan Design
105×222×84 cм, с място за съхранение, конвертируем

Тъмно сив диван Pop - Bonami Selection
96×214×97 cм, скандинавски, с място за съхранение
В наличност
Диван Bella от плат с функция легло за трима в кафяв цвят 208x81x85см.
85×208×81 cм, конвертируем, за всекидневно спане
В наличностБезплатна доставка
Светлосин кадифен диван 160 cm Vienna - Cosmopolitan Design
95×160×92 cм, модерни, скандинавски

Светлосив разтегателен диван 207 cm Simon – Miuform
85×207×90 cм, модерни, скандинавски

Бежов кадифен разтегателен диван 225 cm Charming Charlie – Miuform
85×225×90 cм, модерни, скандинавски

Сив кадифен диван 203 cm Juli – Ropez
86×203×100 cм, ретро, с крачета

Бежов разтегателен диван от букле 247 cm Quinoa – Bonami Selection
91×247×110 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Сив разтегателен диван 160 cm Roots - Karup Design
85×160×105 cм, скандинавски, конвертируем

Бежов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (променлив) Luma – Ropez
83×255×168 cм, с място за съхранение, конвертируем
В наличност
Черен кадифен разтегателен диван с място за съхранение 238 cm Kapua – Makamii
82×238×105 cм, модерни, с място за съхранение

Светлосиво кадифено канапе Luca - Milo Casa
87×250×105 cм, модерни, с място за съхранение
В наличност
Сив кадифен диван 225 cm Cube – Bonami Selection
70×225×96 cм, модерни, с крачета
В наличност
Диван Perenna за трима от плат в кремав цвят 233x93x83см.
83×233×93 cм, с крачета, повече от три места (многоместен)
В наличностБезплатна доставка
Бежов разтегателен диван с място за съхранение Vermont - Cosmopolitan Design
90×222×105 cм, с място за съхранение, конвертируем
В наличност
Светлокафяв разтегателен диван от рипсено кадифе 195 cm Nona – Makamii
80×195×100 cм, модерни, конвертируем

Зелен разтегателен диван от плат букле 215 cm Patti - Bonami Selection
80×215×103 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Кремав диван от рипсено кадифе 213 cm Justin – Ropez
79×213×108 cм, модерни, с крачета

Светлокафяв кадифен диван 175 cm Linz – Cosmopolitan Design
84×175×100 cм, модерни, с крачета

Светлосив разтегателен диван Emile - Bobochic Paris
90×242×103 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Бял разтегателен диван 168 cm Lucky Lucy - Miuform
90×168×88 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Антрацитен диван 228 cm Lupine – Micadoni Home
70×230×95 cм, модерни, с крачета

Променлив диван Natural Clear/Mocca Bebop - Karup Design
75×176×80 cм, скандинавски, конвертируем

Светлокафяв кожен диван 212 cm Madame - Windsor & Co Sofas
68×212×100 cм, индустриални, ретро

Бежов кадифен разтегателен диван Santo - Milo Casa
96×225×100 cм, скандинавски, с място за съхранение
В наличност
Светлосив диван от велур 245 cm Nihad - Bobochic Paris
88×245×102 cм, скандинавски, с място за съхранение
В наличност
Бежов триместен разтегателен диван Cumulus - Windsor & Co Sofas
90×215×112 cм, модерни, скандинавски
В наличност
Бежов кадифен сгъваем диван 206 cm Kemi – Cosmopolitan Design
70×206×95 cм, модерни, конвертируем
В наличност
Зелен шенилов диван 244 cm Omao – Makamii
70×244×102 cм, модерни, с крачета

Зелен диван за ежедневно спане/сгъваем 220 cm Cocoone – Bobochic Paris
98×220×105 cм, модерни, конвертируем
Най-добрите продукти от Bonami

Тъмносива градинска кутия за съхранение Emily – Keter
58×118×45 cм, от пластмаса, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Кошница за пикник – Orion

Бял кош за пране и табуретка в едно , 20 л Candy - Wenko
Квадратна, пластмаса, за мръсни дрехи
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност
Черна сушилня за дрехи Infinity Flex 30m – Vileda
128×56×304 cм, сгъваем, интериор
В наличност
Синьо детско спално бельо Футбол, 135 x 200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×40×59 cм, с капак, квадратна
В наличност
Стенни линии за сушилня за дрехи - Wenko
7×48×7 cм, интериор, висящи
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Синьо памучно капитонирано покривало за легло 220x230 cm Floral Patchwork – Bianca
220×230 cм, памучен, височина
В наличност
Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Зелен компостер 2 бр. 125 l – Maximex
В наличност
Висяща сушилня за дрехи в сребрист цвят 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cм, интериор, висящи
В наличност
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Матово черна самозалепваща метална поставка за кърпи Bivio – Wenko
Самозалепващи се, с вакуум, диаметър
В наличност
Сгъваема грил маса 134x52 cm Unity – Keter
90×52×134 cм, от пластмаса, от метал
В наличност
Тъмнокафява градинска кутия за съхранение – Keter
64×155×72 cм, от пластмаса, диаметър
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Чанта за пазаруване на колела 58 л - Rolser
101×57×79 cм, диаметър, с колела










