
Модерен бял висящ светлинен елемент за 1-фазова релсова система 8W 3000K - Magnetic Tautau
Модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Висяща лампа на кабел с модерен дизайн. Възможност за димиране и промяна на цветната температура (3000-6500K) с помощта на дистанционно управление. Функция за нощна светлина. Дистанционното управление е включено в комплекта.
| Основен материал на осветлението | Метал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| С димер | Да |
| Разположение на полилеи и висящи лампи | В спалня и дневна |
| Абажур | Без абажур |
| Лека форма | Кръгъл |
| Цветова температура | Топло бяла светлина, Бяла дневна светлина, Студено бялa светлина |
| Цвят | Бежов |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 30 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h |
| Температура на светлината | 3000-6000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Общ светлинен поток | 2100 lm |
| Тип | Висящ полилей |
| Функция | Дистанционно управление/LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление |
| Еквивалент на класическата крушка | 145 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 30 W |
| Форма | Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 30 W |
| Видове окачване | На струна/връв |
| Series | FALCON Brilagi |
| Производител | Brilagi |

Модерни, LED лампи
В наличност



Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност

Метал, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Ретро

Стъкло
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи, с абажур
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, индустриални, топло бяла светлина
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
Стъкло
В наличност

Индустриални
В наличностБезплатна доставка
Пластмаса, LED лампи, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Ретро, стъкло
В наличност
Модерни, с абажур
В наличностБезплатна доставка
Метал, LED лампи
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Комплекти
В наличност
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка


Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Стенни часовници
В наличност
Малък
В наличност

Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С уред за парене на зеленчуци
В наличност
Повивалник, висящи
В наличност