


Размери 40×70 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 22,01 € / 43,05 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Изтривалка 40x70 cm Welcome – Artsy Doormats
| Ширина: | 40 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 70 cм |
| Форма на изтривалката | Правоъгълна |
|---|---|
| Цвят | Бежов |
| Държава на произход | GB |
| Специфичен материал | PVC |
| Материал | Рециклирана пластмаса |
| Плътност | 1 cm |
| Дължина на килима | Без косъм |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 0.98 kg |
| Дължина | 70 cm |
| Местоположение | Интериор/покрит екстериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Модел | С надписи |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Характеристики | Против подхлъзване |
| Грижа | Пране на 30 градуса/почиствайте редовно с прахосмукачка/може да се пере в пералня |
| Материал на задната страна | PVC |
| Спецификации на материала | 100% PVC |
| Material | Рециклирана пластмаса |
| Производител | Artsy Doormats |

50×80 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
60×180 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни

45×75 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни

60×80 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
Правоъгълни, вътрешно
В наличност

Изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
25×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
Изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×70 cм, правоъгълни, вътрешно
В наличност
45×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
25×75 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни

43×73 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни


40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
45×120 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
60×60 cм, правоъгълни, вътрешно
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×70 cм, правоъгълни

50×80 cм, текстилни изтривалки, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
45×119 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност

Комплекти, порцелан
В наличност
Дърво, метален лист
В наличност
Маса
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал


43×43 cм, плътен цвят
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Метал
В наличност


Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Класически
В наличност
176×201×121 cм, метален лист
В наличност
Метален лист
В наличност
45×45×45 cм, пластмаса, с манометър за нивото на водата
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
52×200 cм, пътеки, килими за дома
В наличност
80×50×14 cм, мат, дърво