





Размери 200×290 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Килимът Knot от Flair Rugs ще зарадва всички любители на дизайна. Геометричната му шарка, която наподобява редуващи се стесняващи се и разширяващи се линии, придава на пространството модерен и същевременно отличителен характер. Той е изработен от мек рециклиран полиестер, който е приятен на допир. Комбинацията от висок и нисък косъм придава на килима дълбочина и интересна текстура, която предлага луксозно усещане при допир.
| Ширина: | 200 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 290 cм |
| Дизайн | Модерен, Скандинавски |
|---|---|
| Поставяне на килими | Килими за дома |
| Материал на килима | Синтетични |
| Дължина на килима | Среден косъм |
| Модел | Абстрактен модел |
| Материал | Полиестер |
| Държава на произход | TR |
| Състав и тип материал | Полиестер |
| Височина на купчината | 20 mm |
| Плътност | 1850 g/m² |
| Форма | Правоъгълен |
| Тегло | 10.73 kg |
| Дължина | 290 cm |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (комбиниран) |
| Серия | Textures |
| Качество | Екстра |
| Плътност на материала | Ниска |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за подово отопление |
| Грижа | Почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото/обръщайте килима от време на време, за да изравните износването/избършете със суха кърпа |
| Материал на задната страна | Юта/памук/полиестер/латекс |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Цвят | Кремав |
| Производител | Flair Rugs |

230×340 cм, килими за дома, среден косъм
Безплатна доставка
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

115×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
50×80 cм, модерни, килими за дома
В наличност
80×150 cм, от полипропилен, модерни
В наличност
80×200 cм, пътеки, модерни
В наличност
60×90 cм, килими за дома, естествен
В наличност
80×200 cм, пътеки, ретро

160×230 cм, скандинавски, килими за дома
В наличностБезплатна доставка
80×350 cм, пътеки, модерни
В наличност
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
200×290 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
120×170 cм, модерни, килими за дома
В наличност
С дълъг косъм/шагренова, среден косъм, на открито

Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

140×200 cм, килими за дома, къс косъм

200×300 cм, модерни, килими за дома

57×90 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
120×160 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова

Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

200×290 cм, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
200×290 cм

70×200 cм, пътеки, модерни

140×200 cм, ориенталски, модерни
Безплатна доставка
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Ретро, килими за дома, къс косъм

92×150 cм, модерни, килими за дома
В наличност
133×180 cм, килими за дома, естествен
Безплатна доставка
120×170 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
80×200 cм, пътеки, скандинавски

240×330 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Маса
В наличност
30×52 cм
В наличност
135×200 cм, единично легло
В наличност
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

43×43 cм, плътен цвят
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
15×15 cм, комплекти
В наличност
Чаши за шотове, комплекти
В наличност
Метал
В наличност

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност

Комплекти
В наличност

Рафт, пластмаса, метал
В наличност
240×260 cм
В наличност