
Черен шенилов ъглов диван (десен ъгъл) Leonore – Bobochic Paris
80×224×156 cм, десен ъгъл, модерни, триместен
2116,06 € / 4138,65 лв.

Тъмносив ъглов диван от букле (десен ъгъл) Leonore – Bobochic Paris
80×224×156 cм, десен ъгъл, модерни, триместен
2298,59 € / 4495,65 лв.

Бежов шенилов ъглов диван (десен ъгъл) Leonore – Bobochic Paris
80×224×156 cм, десен ъгъл, модерни, триместен
2116,06 € / 4138,65 лв.

Бял ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Leonore – Bobochic Paris
80×224×156 cм, ляв ъгъл, модерни, триместен
2298,59 € / 4495,65 лв.

Светлосив ъглов диван от букле (десен ъгъл) Leonore – Bobochic Paris
80×224×156 cм, десен ъгъл, модерни, триместен
2298,59 € / 4495,65 лв.

Тъмносив ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Leonore – Bobochic Paris
80×224×156 cм, ляв ъгъл, модерни, триместен
2298,59 € / 4495,65 лв.

Светлосив шенилов ъглов диван (десен ъгъл) Leonore – Bobochic Paris
80×224×156 cм, десен ъгъл, модерни, триместен
2116,06 € / 4138,65 лв.

Бежов ъглов диван от букле (десен ъгъл) Leonore – Bobochic Paris
80×224×156 cм, десен ъгъл, модерни, триместен
2298,59 € / 4495,65 лв.

Шенилов ъглов диван в цвят каки (десен ъгъл) Leonore – Bobochic Paris
80×224×156 cм, десен ъгъл, модерни, триместен
2116,06 € / 4138,65 лв.

Светлосив шенилов ъглов диван (ляв ъгъл) Leonore – Bobochic Paris
80×224×156 cм, ляв ъгъл, модерни, триместен
2116,06 € / 4138,65 лв.

Бял ъглов диван от букле (десен ъгъл) Leonore – Bobochic Paris
80×224×156 cм, десен ъгъл, модерни, триместен
2298,59 € / 4495,65 лв.

Бежов шенилов ъглов диван (ляв ъгъл) Leonore – Bobochic Paris
80×224×156 cм, ляв ъгъл, модерни, триместен
2116,06 € / 4138,65 лв.

Светлосив ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Leonore – Bobochic Paris
80×224×156 cм, ляв ъгъл, модерни, триместен
2298,59 € / 4495,65 лв.

Бял шенилов ъглов диван (ляв ъгъл) Leonore – Bobochic Paris
80×224×156 cм, ляв ъгъл, модерни, триместен
2116,06 € / 4138,65 лв.

Бежов ъглов диван от букле (ляв ъгъл) Leonore – Bobochic Paris
80×224×156 cм, ляв ъгъл, модерни, триместен
2298,59 € / 4495,65 лв.

Бял шенилов ъглов диван (десен ъгъл) Leonore – Bobochic Paris
80×224×156 cм, десен ъгъл, модерни, триместен
2116,06 € / 4138,65 лв.

Шенилов ъглов диван в цвят каки (ляв ъгъл) Leonore – Bobochic Paris
80×224×156 cм, ляв ъгъл, модерни, триместен
2116,06 € / 4138,65 лв.

Черен шенилов ъглов диван (ляв ъгъл) Leonore – Bobochic Paris
80×224×156 cм, ляв ъгъл, модерни, триместен
2116,06 € / 4138,65 лв.
Светлосив шенилов ъглов диван (десен ъгъл) Leonore – Bobochic Paris
Размери 80×224×156 cм
Най-добра цена за последните 30 дни: 2116,06 € / 4138,65 лв.
История на цените
- 26.04.2026 г. - 2116,06 € / 4138,65 лв.
- 19.04.2026 г. - 2116,06 € / 4138,65 лв.
- 19.03.2026 г. - 2116 € / 4138,54 лв.
- 20.02.2026 г. - 2116,06 € / 4138,65 лв.
- 15.02.2026 г. - 1991,58 € / 3895,19 лв.
- 14.02.2026 г. - 2116,06 € / 4138,65 лв.
- 5.02.2026 г. - 2489,48 € / 4869 лв.
- 23.01.2026 г. - 2116,06 € / 4138,65 лв.
- 16.01.2026 г. - 2165,85 € / 4236,03 лв.
- 28.11.2025 г. - 1991,58 € / 3895,19 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Светлосив шенилов ъглов диван (десен ъгъл) Leonore – Bobochic Paris
Размери
| Ширина: | 224 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 156 cм |
| Височина: | 80 cм |
Спецификации
| Видове ъгли | Десен ъгъл |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Размер на дивана | Триместен |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 25 cm |
| Височина на подлакътниците | 54 cm |
| Височина на облегалката | 46 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 174 cm |
| Дълбочина на седалката | 74 cm |
| Височина на седалката | 40 cm |
| Височина на крачетата | 2 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 117 cm |
| Обща дълбочина на седалката | 108 cm |
| Капацитет на тежестта | 350 kg |
| Тегло | 80 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Пълнеж | Пружини/полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Leonore |
| Ъгъл и форма | Десен ъгъл/с лежанка |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | Масивно дърво/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 70000 martindale |
| Тапицерия | Cremona 81 |
| Тапицерски материал | Шенил |
| Цвят | Светлосив |
| Производител | Bobochic Paris |
Подобни продукти

Светлосив разтегателен ъглов диван (ляв ъгъл) Jodie – Micadoni Home
86×246×151 cм, ляв ъгъл, модерни

Кремав шенилов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (десен ъгъл/L форма) Tonga – Maison de Rêve
70×253×148 cм, десен ъгъл, модерни

Светлосив ъглов диван Belair – Bobochic Paris
80×220×139 cм, модерни, плат

Бежов шенилов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл) Velto – Maison de Rêve
70×250×152 cм, ляв ъгъл, модерни

Кремав ъглов диван от букле (десен ъгъл) Orbit – Ropez
80×190×146 cм, десен ъгъл, модерни

Светлосив шенилов ъглов диван (десен ъгъл/L форма) Kirou – Maison de Rêve
104×311×225 cм, десен ъгъл, модерни

Светлосив шенилов разтегателен ъглов диван с място за съхранение (ляв ъгъл) Roxelane – Bobochic Paris
95×258×150 cм, ляв ъгъл, модерни

Кремав шенилов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл) Leon – Maison de Rêve
81×239×148 cм, ляв ъгъл, модерни

Сив шенилов ъглов диван (десен ъгъл) Lupine – Micadoni
70×260×177 cм, десен ъгъл, модерни

Кремав разтегателен ъглов диван от рипсено кадифе (променлив) Sara – Ropez
78×234×170 cм, с място за съхранение, конвертируем

Светлосив ъглов диван (променлив) Luki – Ropez
88×233×142 cм, плат, ниска

Сив ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Bemy – Micadoni
86×290×200 cм, ляв ъгъл, модерни

Светлосив шенилов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (ляв ъгъл) Maze – Maison de Rêve
70×294×185 cм, ляв ъгъл, модерни

Сив кадифен ъглов диван (ляв ъгъл) Aloha – Makamii
Ляв ъгъл, модерни, двуместен

Светлосив шенилов ъглов диван (ляв ъгъл) Lani – Makamii
Ляв ъгъл, модерни, двуместен

Сив ъглов диван (десен ъгъл) Flex Felix – Miuform
70×265×245 cм, десен ъгъл, плат

Светлосив сгъваем ъглов диван (ляв ъгъл) Hale – Makamii
90×300×190 cм, ляв ъгъл, модерни
В наличност
Сив ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Shell – Miuform
75×265×205 cм, ляв ъгъл, модерни

Светлосив ъглов диван, десен ъгъл Puzo - MESONICA
74×240×84 cм, десен ъгъл, модерни
В наличност
Светлосив шенилов ъглов диван (ляв ъгъл) Omao – Makamii
70×224×166 cм, ляв ъгъл, модерни

Бежов кадифен ъглов диван (десен ъгъл) Sweet Harmony - Miuform
95×253×208 cм, десен ъгъл, модерни

Кремав разтегателен ъглов диван от рипсено кадифе с място за съхранение (десен ъгъл) Sarina – Ropez
77×255×168 cм, десен ъгъл, с място за съхранение
В наличност
Бежов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван от прежда с примки от букле (ляв ъгъл) Montaigne – Bobochic Paris
81×276×164 cм, ляв ъгъл, модерни

Светлосив ъглов диван (десен ъгъл) Manao – Makamii
Десен ъгъл, ниска

Светлосив шенилов ъглов диван (ляв ъгъл/L форма) Whesley – Bobochic Paris
90×273×235 cм, ляв ъгъл, ниска

Светлосив ъглов диван Ernest – Bobochic Paris
86×254×254 cм, модерни, плат

Бежов ъглов диван (десен ъгъл) Flex Felix – Miuform
70×264×154 cм, десен ъгъл, плат
В наличност
Бежов кадифен разтегателен ъглов диван (десен ъгъл L форма) York Blik – Ropez
72×264×210 cм, десен ъгъл, конвертируем

Тъмносив ъглов диван (десен ъгъл) Chicago – Cosmopolitan Design
70×341×166 cм, десен ъгъл, ниска

Бежов ъглов диван (променлив) Jeanne - Bobochic Paris
72×299×299 cм, модерни, ниска

Светлосив разтегателен/с място за съхранение ъглов диван Classy Sophie – Miuform
77×260×165 cм, с място за съхранение, конвертируем

Кремав шенилов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван (десен ъгъл/L форма) Kona – Makamii
Десен ъгъл, модерни, с място за съхранение
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Жълто-бял капитониран комплект шалте и калъфка за възглавница 220x240 cm Ronda – My House
220×240 cм
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал

Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Комплект захарница и кана за мляко Riccioli di Fata – Brandani
Комплекти
В наличност









