










Размери 81×276×164 cм
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бежов сгъваем/с място за съхранение ъглов диван от прежда с примки от букле (ляв ъгъл) Montaigne – Bobochic Paris
| Ширина: | 276 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 164 cм |
| Височина: | 81 cм |
| Видове ъгли | Ляв ъгъл |
|---|---|
| С място за съхранение | Да |
| Функция на диваните | Конвертируеми |
| Височина на облегалката на дивана | Ниска |
| Цвят | Бежов |
| Bъзглавници за облегалка | Разхлабен |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | PL |
| Ширина на подлакътниците | 35 cm |
| Височина на подлакътниците | 60 cm |
| Височина на облегалката | 42 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 206 cm |
| Дълбочина на седалката | 62 cm |
| Височина на седалката | 41 cm |
| Височина на крачетата | 3 cm |
| Дълбочина на седалката на фотьойла | 116 cm |
| Обща дълбочина на седалката | 110 cm |
| Капацитет на тежестта | 350 kg |
| Тегло | 121 kg |
| Размер на дивана | Триместен |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Размери на мястото за спане | 128x200 |
| Пълнеж | Пружини/полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Montaigne |
| Ъгъл и форма | С лежанка/ляв ъгъл |
| Изисква сглобяване | Частично |
| Функции | Сгъваем/с място за съхранение |
| Дизайн | Модерен |
| Качество | Екстра |
| Цвят на краката | Черен |
| Материал на краката | Пластмаса |
| Материал на конструкцията | Масивен бор/ПДЧ |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Anthology 3 |
| Тапицерски материал | Букле |
| Производител | Bobochic Paris |

95×240×102 cм, ляв ъгъл, модерни
В наличност
88×282×204 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

68×250×147 cм, ляв ъгъл, плат
В наличност
72×271×117-300 cм, модерни, скандинавски
В наличност
85×247×191 cм, десен ъгъл, рустик

70×172×96 cм, ляв ъгъл, плат
В наличност
Ляв ъгъл, скандинавски, с място за съхранение

Конвертируем, ниска

90×242×162 cм, десен ъгъл, конвертируем

82×213×153 cм, плат, ниска

98×227×165 cм, модерни, скандинавски
В наличност
84×237×197 cм, десен ъгъл, конвертируем

70×284×166 cм, ляв ъгъл, ниска

87×247×194 cм, ляв ъгъл, конвертируем

70×188×188 cм, модерни, с крачета
В наличност
94×364×184 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

82×240×149 cм, ляв ъгъл, с място за съхранение

77×250×192 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

86×207×148 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

86×205×174 cм, десен ъгъл, плат

70×256×158 cм, десен ъгъл, модерни

70×265×169 cм, ляв ъгъл, плат

91×255×162 cм, десен ъгъл, модерни
В наличност
88×243×194 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

68×280×280 cм, индустриални, ретро

94×333×187 cм, десен ъгъл, с място за съхранение

84×274×160 cм, десен ъгъл, модерни
В наличност
75×280×195 cм, десен ъгъл, плат

77×255×168 cм, десен ъгъл, с място за съхранение
В наличност
95×228×106 cм, ляв ъгъл, модерни

77×255×255 cм, ниска

85×280×206 cм, ляв ъгъл, модерни
В наличностБезплатна доставка
195×213×127 cм, дърво, метален лист

Маса, диаметър
В наличност
198×130×192 cм
В наличност
За кафе, комплекти, с чинийка
В наличност

130×160 cм, зима
В наличност
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

130×160 cм
В наличност

135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа, диаметър
В наличност
240×260 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун
В наличност
40×60 cм, изтривалки от кокосови влакна, правоъгълни
В наличност
С вакуум, монтиран на стена, диаметър
В наличност
50×56 cм, стъкло
В наличност
53×77×44 cм, от пластмаса
В наличност