
Кремаво тапицирано двойно легло с решетка 140x200 cm Tina - Ropez
Включително летва за легло, плат
463 € / 905,55 лв.

Кремаво тапицирано двойно легло с решетка 200x200 cm Tina - Ropez
82×200×200 cм, тапицирани легла, включително летва за легло, плат
-21 %394,4 € / 771,38 лв.
501 € / 979,87 лв.

Кремаво тапицирано двойно легло с решетка 160x200 cm Tina - Ropez
Включително летва за легло, плат
463 € / 905,55 лв.

Кремаво тапицирано двойно легло с решетка 180x200 cm Tina - Ropez
Включително летва за легло, плат
454 € / 887,95 лв.

Сиво тапицирано двойно легло с решетка 200x200 cm Tina - Ropez
Включително летва за легло, плат
-21 %394,4 € / 771,38 лв.
501 € / 979,87 лв.

Зелено двойно тапицирано легло с включена подматрачна рамка 160x200 cm Tina – Ropez
Включително летва за легло, плат
463 € / 905,55 лв.

Бежово двойно легло 200x200 cm тапицирано с включена подматрачна рамка Tina – Ropez
Включително летва за легло, плат
-7 %402,9 € / 788 лв.
434,16 € / 849,14 лв.
Бежово двойно легло 200x200 cm тапицирано с включена подматрачна рамка Tina – Ropez
Най-добра цена за последните 30 дни: 402,9 € / 788 лв.
История на цените
- 16.05.2026 г. - 402,9 € / 788 лв.
- 15.05.2026 г. - 402,9 € / 788 лв.
- 5.03.2026 г. - 434,16 € / 849,14 лв.
- 5.03.2026 г. - 434,35 € / 849,51 лв.
- 24.02.2026 г. - 510,78 € / 999 лв.
- 20.02.2026 г. - 434,16 € / 849,14 лв.
- 16.02.2026 г. - 510,78 € / 999 лв.
- 14.02.2026 г. - 434,16 € / 849,14 лв.
- 27.01.2026 г. - 510,78 € / 999 лв.
- 23.01.2026 г. - 434,16 € / 849,14 лв.
- 20.01.2026 г. - 510,78 € / 999 лв.
- 16.01.2026 г. - 444,38 € / 869,13 лв.
- 1.12.2025 г. - 408,62 € / 799,19 лв.
- 28.11.2025 г. - 331,83 € / 649 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Бежово двойно легло 200x200 cm тапицирано с включена подматрачна рамка Tina – Ropez
Спецификации
| Комплекти | С подматрачна рамка |
|---|---|
| Материал на тапицерията на леглото | Плат |
| Характеристика на тапицерията | Водоустойчив |
| Държава на произход | PL |
| Брой ламели | 32 бр. |
| Височина на крачетата | 12 cm |
| Монтажна височина на ламелите (от земята нагоре) | 27 |
| Височина на таблата на леглото | 52 cm |
| Височина на рамката на леглото | 30 cm |
| Капацитет на тежестта | 250 kg |
| Тегло | 60 kg |
| Размер | 200x200 |
| Дължина | 212 cm |
| Тип | Ниско |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на ламелите | Шперплат |
| Материал на задната част | Нетъкан текстил |
| Включени ламели | Да |
| Сертификати и стандарти | FSC Mix/Blue Angel/OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Серия | Tina |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Модерен/скандинавски |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Светло дърво |
| Материал на краката | Масивен бук |
| Тип решетка | Ламел |
| Включен матрак | Не |
| Аксесоари | С табла/без място за съхранение/с крачета |
| Материал на конструкцията | Шперплат/масив бреза |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Мартиндейл | 100000 martindale |
| Тапицерия | Solid 03 |
| Тапицерски материал | Плат |
| Материал | Тапицерия |
| Цвят | Бежов |
| Material | Тапицерия |
| Производител | Ropez |
Подобни продукти

Бежово двойно легло 140x200 cm тапицирано без ламелно дъно Joker – Meise Möbel
Плат

Бежово двойно легло 160x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Mattis – Meise Möbel
105×160×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Бяло двойно тапицирано легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 200x200 cm Elizabeth – Micadoni
90×200×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Кремаво двойно легло 160x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Voliera – Maison de Rêve
73×160×200 cм, модерни, тапицирани легла

Кремаво боксспринг легло с място за съхранение 200x200 cm Blend – Maison de Rêve
120×200×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Матрак Aloe Spring от Тед 20 см

Двойно легло от борова дървесина с решетка 140x200 cm Ziggy - Karup Design
29×140×200 cм, от бор, дървени легла
В наличност
Двойно легло от борова дървесина с решетка 180x200 cm Retreat - Karup Design
93×180×200 cм, от бор, дървени легла
В наличност
Светлокафяво тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 200x200 cm Solange – Micadoni
90×200×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Бежово двойно легло 200x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lounge L – Maison de Rêve
102×200×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Двойно легло от масивен бор с включена подматрачна рамка в естествен цвят 140x200 cm Merge – Karup Design
32×140×200 cм, от бор, дървени легла

Двойно легло от борова дървесина с решетка 180x200 cm Elan - Karup Design
20×180×200 cм, от бор, дървени легла
В наличност
Бежово двойно легло 180x200 cm тапицирано с включена подматрачна рамка Piano – Meise Möbel
100×180×200 cм, тапицирани легла, включително летва за легло

Бежово тапицирано двойно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 140x200 cm Mija – Maison de Rêve
134×140×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Бежово двойно легло 140x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Juno – Windsor & Co Sofas
100×140×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Двойно легло от масивен дъб без ламелно дъно в естествен цвят 180x200 cm Olive Rotan – Vipack
100×180×200 cм, модерни, от дъб
В наличност
Бежово тапицирано ъглово детско легло 140x200 cm с място за съхранение с включена подматрачна рамка Cool – Meise Möbel
90×140×200 cм, модерни, от дъб

Бежово двойно легло 140x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Primo – Meise Möbel
105×140×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Бежово кадифено двойно легло , 160 x 200 cm Juniper - Mazzini Beds
105×160×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Светлокафяво двойно легло 180x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Campi – Cosmopolitan Design
80×180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение
В наличност
Двойно легло Natural, 160 x 200 cm Senza - Karup Design
15×160×200 cм, от бор, дървени легла
В наличност
Сиво тапицирано двойно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 180x200 cm Noto – Maison de Rêve
116×180×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Двойно легло от дъбова дървесина в естествен цвят 160x200 см Wrap - Bonami Selection
80×160×200 cм, от дъб, скандинавски
В наличност
Бежово двойно легло 140x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Lotte – Meise Möbel
105×140×200 cм, от дъб, тапицирани легла

Бежово двойно легло 140x200 cm тапицирано без ламелно дъно Wicki – Meise Möbel
Плат
В наличност
Бежово тапицирано двойно легло с място за съхранение с включена подматрачна рамка 180x200 cm Lizzano – Meise Möbel
105×180×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Двойно легло от борова дървесина с решетка 140x200 cm Japan - Karup Design
20×140×200 cм, модерни, от бор
В наличност
Бежово тапицирано двойно легло с включена подматрачна рамка 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×180×200 cм, модерни, тапицирани легла
В наличност
Бежово тапицирано двойно легло с място за съхранение и включена подматрачна рамка 200x200 cm Martina – Micadoni
101×200×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Светлокафяво двойно легло 200x200 cm тапицирано с място за съхранение с включена подматрачна рамка Jason – Windsor & Co Sofas
100×200×200 cм, тапицирани легла, с място за съхранение

Двойно легло от борова дървесина с решетка 140x200 cm Peek - Karup Design
65×140×200 cм, от бор, дървени легла

Двойно легло от борова дървесина с решетка 160x200 cm Dock - Karup Design
11×160×200 cм, от бор, дървени легла
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Зелена бамбукова завеса за врата 200x90 cm Bamboo - Maximex
90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Глинен комплект за хранене 24 бр. Royal – Bonami Selection
В наличност
Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Тоалетна чиния 38 x 41 см Aldeno – Wenko
Класически
В наличност
Единично спално бельо 3 части 140x200 cm Summer Meadow – My House
В наличност
Комплект от 2 стъклени капака за печка Universal black - Wenko
30×52 cм, едноцветна, правоъгълник
В наличност
Накланяща се стойка за обувки от дъбов декор в естествен цвят 72x43x17 cm Albany – Actona
43×71×17 cм, модерни, от дъб
В наличност
Триетажна сушилня за дрехи в сребристо - Addis
137×65×50 cм, сгъваем, интериор
В наличност
Черна метална телескопична стойка за дрехи Herkules – Wenko
300×120 cм, метал
В наличност





