
Li-Go 4778/A/4 - LED стенна декорация LED/10W/5V 30000 mAh 120x40 cm дъб
LED ленти, стена
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED лампа-картина с подсветена предна стена. Възпроизвежда природни структури и излъчва естествена, хармонична атмосфера. Разполага с две стени, създаващи обемен 3D ефект. LED лентата е оборудвана с висококачествени LED чипове с живот минимум 50 000 ч при пълна яркост. Свети с комбинация от топла и дневна бяла светлина. Към осветителното тяло са включени въртящ се димер и захранващ блок. Осветителното тяло е изработено от плоскости от дървесни влакна (дебелина на материала е 8 мм). Лампата е декорирана с ренски лишей. Мъхът се събира ръчно във финландските гори и след това преминава процес на стабилизиране.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Вид декоративни лампи | Стена, LED ленти |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Тип | Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Стил | Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Дървен декор | Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех, Орех |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Series | ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go |
| Производител | Li-Go |

LED ленти, стена
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност

LED ленти, дърво, 230V
В наличност
LED ленти, дърво, 230V
В наличност
230V
В наличност

LED ленти, стена
В наличностБезплатна доставка
Стоящи, светлини с RGB
В наличност

230V
В наличност


230V
В наличност






LED ленти, 12V
В наличност
Стена, светлини с RGB, Струнни светлини
В наличност
Метал, в електрически контакт, стоящи
В наличност
LED ленти, дърво
В наличност
Метал, стоящи
В наличност
Соларен източник, стоящи
В наличност


LED ленти, в електрически контакт, стена
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
