
Li-Go 23568/DUB2 - Димируема LED настолна декорация LED/12W/230V 20x22 см, дъб
История на цените
- 3.04.2026 г. - 56,7 € / 110,9 лв.
- 10.12.2025 г. - 56,7 € / 110,9 лв.
- 27.11.2025 г. - 56,19 € / 109,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
LED лампа-картина с подсветен преден панел. Възпроизвежда природни текстури и създава естествен, хармоничен вид. Има две стени, създаващи обемен 3D ефект. LED лентата е оборудвана с качествени LED чипове с живот минимум 50 000 ч при пълна яркост. Излъчва комбинация от топла и дневна бяла светлина. В комплекта са включени въртящ се димер и захранване. Осветителното тяло е изработено от дървесновлакнести плочи (дебелина на материала 8 мм).
Спецификации
| Основен материал на осветлението | Дърво |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Вид декоративни лампи | Стена, LED ленти |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на лампата | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Входяща мощност | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Тип | Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации, Настолна лампа/Декорации |
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер, LED технолигия/Превключвател върху кабела/Димируем, с димер |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W, 12 W |
| Стил | Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен, Декоративен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Метод на свързване | За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт, За контакт |
| Тип щепсел | C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C, C |
| Дървен декор | Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб, Дъб |
| Среден живот на ресурса | 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h, 50000 h |
| Series | ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go, ALL WOOD Li-Go |
| Производител | Li-Go |
Подобни продукти


Li-Go 23577/DUB2 - Димируема настолна LED декорация LED/12W/230V 20x22 cm дъб
LED ленти, дърво, 230V
В наличност
Li-Go 23574/DUB2 - Димируема настолна LED декорация, 12W/230V, 20x22 см, дъб
LED ленти, дърво, 230V
В наличност
Нощна лампа от дърво, с флорални мотиви /модел L050017/
Дърво
В наличност
Li-Go 23580/DUB2 - LED настолна декорация с регулиране на яркостта LED/12W/230V 20x22 cm дъб/лак
LED ленти, дърво, 230V
В наличност
Buki France - Торнадо лампа BKSP004
Безплатна доставка
Kanlux 36590 - Външен осветител STONO 1xE27/15W/230V с диаметър 31,5 cm, IP65
230V
В наличност
Li-Go 23595/DUB2 - димируема LED настолна декорация LED/12W/230V 20x22 см дъб
LED ленти, дърво, 230V
В наличност
Li-Go 5788/DUB2 - LED настолна декорация LED/12W/230V 19x19 см дъб/Малкият принц
LED ленти, дърво, 230V
В наличност
Li-Go 23598/DUB2 - Димируема настолна LED декорация LED/12W/230V 20x22 cm дъб
LED ленти, дърво, 230V
В наличност
Aigostar - LED гирлянд 20xLED/3xAA 2m топла бяла светлина, сребрист
В наличност
Нощна лампа от дърво, с флорални мотиви /модел L050016/
Дърво
В наличност
LED димируем соларен гирлянд STARLIGHT NEO 10xE27/3,7V 2700K IP54 1200 mAh 11,5m + ДУ
В наличност
Градинска соларна лампа с ефект на пламък Tiki Light
За изпращане след 2 дни
Aigostar - LED верига 50xLED/3xAA 5m топла бяла сребриста
В наличност
Aigostar - LED RGB Димируема екстериорна лента 5м LED/24W/12/230V IP65 + д.у.
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
Paulmann 94208 - LED 1,8W осветление за чадър PARASOL 5V/USB 1,6m
LED ленти, в електрически контакт, стена
В наличност
Стенно LED пано /модел L050014/
LED ленти, дърво
В наличност
Нощна лампа от дърво, с флорални мотиви /модел L050018/
Дърво
В наличност
LED Лента 5m 28W/12V IP20 6500K
LED ленти, в електрически контакт, 12V
В наличност
Globo 33558B - LED Соларна лампа LED/1,5V IP44
В наличност
Li-Go 23613/DUB2 - Димируема LED настолна декорация LED/12W/230V 20x22 см дъб
LED ленти, дърво, 230V
В наличност
Li-Go 23610/DUB2 - Настолна LED декорация с димер LED/12W/230V 20x22 cm дъб
LED ленти, дърво, 230V
В наличност
Globo 36330 - LED Соларен декорация LED/0,06W/3V IP44 бухал
Соларен източник, стоящи
В наличност
LED Соларен декоративна лампа LED/1,2V 3000K 80 см 600 mAh IP44
В наличност
Aigostar - LED RGB димируема лента 5m LED/24W/12/230V IP65 + дистанционно управление
LED ленти, 230V, светлини с RGB
В наличност
Globo 33247 - Комплект 4 LED соларни лампи 4xLED/0,07W IP44
В наличност
Globo 33058 - LED соларно осветително тяло LED/0,05W/1,2V IP44
В наличност
Aigostar - LED соларен гирлянд 148xLED/2x1,2m IP65 топла бяла евкалипт
В наличност
Нощна лампа от дърво, с флорални мотиви /модел L050015/
Дърво
В наличност
Нощна лампа от дърво, с флорални мотиви /модел L050019/
Дърво
В наличност
Brilagi -LED външна декоративна гирлянда 25xE12 20m зелена IP44 топла бяла светлина
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Fieldmann - Градинска къщичка
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Настолен грил на дървени въглища 4xAA/USB, черен
В наличностБезплатна доставка
