
Плафониера atmosphera Pilia, 25 cm, Стъкло Кехлибар
Модерни, стъкло
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличностИзберете от 2 електронни магазина в ценови диапазон от 52 € / 101,7 лв. до 61,57 € / 120,42 лв.:
Продукт директно от производителя Atmosphera, който имаме на склад на цена 53.31 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цвят | Бежов |
| Цокъл | E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14, E14 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Series | VICO Atmosphera, VICO Atmosphera, VICO Atmosphera, VICO Atmosphera, VICO Atmosphera, VICO Atmosphera, VICO Atmosphera, VICO Atmosphera, VICO Atmosphera, VICO Atmosphera, VICO Atmosphera, VICO Atmosphera |
| Производител | Atmosphera |

Модерни, стъкло
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Повърхностни светлини, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
Ретро
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
230V, повърхностни светлини, дърво
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Хром, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност