
Плафон PARKLA 3xE27/15W/230V бежов/златист
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Luminex, който имаме на склад на цена 61.57 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3, 3 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Series | PARKLA Luminex, MARTI Luminex, PARKLA Luminex, MARTI Luminex, PARKLA Luminex, MARTI Luminex, PARKLA Luminex, MARTI Luminex, PARKLA Luminex, MARTI Luminex, PARKLA Luminex, MARTI Luminex, PARKLA Luminex, MARTI Luminex, PARKLA Luminex, MARTI Luminex, PARKLA Luminex, MARTI Luminex, PARKLA Luminex, MARTI Luminex, PARKLA Luminex, MARTI Luminex, PARKLA Luminex, MARTI Luminex |
| Производител | Luminex |

230V
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
230V
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Модерни, стъкло
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
230V
В наличност
Модерни
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Повърхностни светлини, дърво
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Бронз, 230V, повърхностни светлини
В наличност

Модерни, индустриални
В наличност
LED лампи, за вграждане, 230V
В наличност
Модерни, стъкло
В наличност
Рустик, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност

LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Метал
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност

