
Светлорозов и сив килим за открито и закрито 70x90 cm Asta Pale Rose – Pappelina
70×90 cм, скандинавски, синтетични, с дълъг косъм/шагренова
90,95 € / 177,88 лв.

Сива и кремава пътека за открито и закрито 70x180 cm Asta Warm Grey – Pappelina
70×180 cм, пътеки, скандинавски, синтетични
-10 %166,6 € / 325,84 лв.
185,6 € / 363 лв.

Сива и кремава пътека за открито и закрито 70x270 cm Asta Warm Grey – Pappelina
70×270 cм, пътеки, скандинавски, синтетични
250,75 € / 490,42 лв.

Светлорозова и сива пътека за открито и закрито 70x180 cm Asta Pale Rose – Pappelina
70×180 cм, пътеки, скандинавски, синтетични
166,6 € / 325,84 лв.

Светлорозова и сива пътека за открито и закрито 70x270 cm Asta Pale Rose – Pappelina
70×270 cм, пътеки, скандинавски, синтетични
250,75 € / 490,42 лв.

Сива и тюркоазена пътека за открито и закрито 70x270 cm Asta Pale Turquoise – Pappelina
70×270 cм, пътеки, скандинавски, синтетични
250,75 € / 490,42 лв.
Сива и тюркоазена пътека за открито и закрито 70x270 cm Asta Pale Turquoise – Pappelina
Размери 70×270 cм
Избран вариант:Сива и тюркоазена пътека за открито и закрито 70x270 cm Asta Pale Turquoise – Pappelina
История на цените
- 28.04.2026 г. - 250,75 € / 490,42 лв.
- 19.03.2026 г. - 250,75 € / 490,42 лв.
- 6.03.2026 г. - 236,42 € / 462,4 лв.
- 16.02.2026 г. - 278,14 € / 543,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 236,42 € / 462,4 лв.
- 5.02.2026 г. - 278,14 € / 543,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 236,42 € / 462,4 лв.
- 16.01.2026 г. - 241,98 € / 473,27 лв.
- 28.11.2025 г. - 222,51 € / 435,19 лв.
- 21.11.2025 г. - 236,42 € / 462,4 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Килимът Asta Pale на Pappelina е вдъхновен от богатото шведско наследство на традиционните парцалени килими. Дизайнът на килима отдава почит на класическата стъклена веранда, украсена с големи прозорци и здравец. Съчетавайки четири различни десена, вплетени в повтарящ се дизайн, килимът ще внесе нотка уют и носталгия в дома ви. Колимът е изработен от шведски PVC влакна, изтъкани на традиционни станове. Килимът има висока устойчивост на ултравиолетови лъчи и поради това е подходящ за употреба на закрито и на открито. Той е лесен за поддръжка и може да се пере в пералня при 30°C. Добре е да знаете: Размерите на килима могат да варират с около 4% поради процеса на тъкане.
Размери
| Ширина: | 70 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 270 cм |
Спецификации
| Видове килими | Пътеки |
|---|---|
| Дизайн | Скандинавски |
| Материал на килима | Синтетични |
| Дължина на килима | С дълъг косъм/рошави, Среден косъм |
| Поставяне на килими | На открито |
| Производство | Тъкани |
| Тип | Пътека за открито и закрито |
| Държава на произход | SE |
| Състав и тип материал | PVC/полиестер |
| Плътност | 0.5 cm |
| Форма | За стъпала |
| Тегло | 3.14 kg |
| Дължина | 270 cm |
| Местоположение | Екстериор/интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | Запечатан |
| Вид косъм | Букле |
| Серия | Asta |
| Модел | Орнаменти |
| Качество | Premium |
| Характеристики | Подходящ за прахосмукачки роботи/подходящ за пране/подходящ за подово отопление/двустранен/против подхлъзване |
| Грижа | Пране на 30 градуса/почиствайте редовно с прахосмукачка/може да се пере в пералня |
| Материал на задната страна | Без задна страна |
| Спецификации на материала | 92% PVC/8% полиестер |
| Цвят | Тюркоаз/сив |
| Производител | Pappelina |
Отзиви
Отзиви на потребителите
Килимът е прекрасен.
Подобни продукти

Бежов килим 120x170 cm Kuza – Asiatic Carpets
120×170 cм, килими за дома, среден косъм

Светлорозова пътека , 80 x 200 cm Gratia - Nouristan
80×200 cм, пътеки, ориенталски
В наличност
Детски килим подходящ за пране в цвят слонова кост 160x230 cm Cute Animals – Vitaus
160×230 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Бежов ръчно изработен килим от рециклиран памук 160x230 cm Chandia – Universal
160×230 cм, ориенталски, килими за дома

Светлосиво-бежов кръгъл килим подходящ за пране ø 150 cm Soft and Gentle – Mila Home
⌀ 150 cм, килими за дома, кръгла

Кремава ръчно изработена пътека със смес от вълна 60x230 cm Minerals Border – Flair Rugs
Пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Сиво-бежов килим 115x170 cm Oris – Universal
Килими за дома, къс косъм

Бял ръчно изработен вълнен килим 190x280 cm Francois – Villeroy&Boch
190×280 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Килим Canyon зелен преливащо крем-сив кръг

Бежова пътека 70x200 cm Sensi Ethan – FD
70×200 cм, пътеки, модерни

Сив килим 290x200 cm Aurora - Asiatic Carpets
От полипропилен, килими за дома, синтетични
В наличност
Килим Canyon зелен преливащо крем-сив

Килим подходящ за пране в сиво и цвят слонова кост 160x230 cm Abstract Colors – Vitaus
160×230 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Светлорозов/в златист цвят кръгъл килим подходящ за пране ø 100 cm Marble – Mila Home
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм

Сиво-бежов килим подходящ за пране 116x170 cm Everette – Flair Rugs
116×170 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим от вискоза Margot Azul, 60 x 110 cm - Universal
60×110 cм, модерни, килими за дома
В наличност
Миещ се килим в оранжево и кремаво 80x150 cm - Vitaus
80×150 cм, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Зелена и кремава пътека за открито и закрито 70x300 cm Sten Army – Pappelina
70×300 cм, пътеки, ретро
Безплатна доставка
Сива пътека за открито и закрито 70x300 cm Ada Grey – Pappelina
70×300 cм, пътеки, модерни
Безплатна доставка
Килим в светлосиво и слонова кост 133x190 cm Flora – Universal
133×190 cм, скандинавски, килими за дома

Сив килим за миене 80x50 cm - Vitaus
Килими за дома, с дълъг косъм/шагренова, среден косъм
В наличност
Кафява синтетична кожа 180x290 cm Waffle Faux Fur – Flair Rugs
180×290 cм, килими за дома, нетипични
В наличност
Бежова изкуствена кожа Овча кожа, 80 x 150 cm - Tiseco Home Studio
80×150 cм, килими за дома, нетипични
В наличност
Бежов килим 77x150 cm Keops – Universal
Килими за дома, къс косъм

Кремав вълнен килим 160x240 cm Lilia - Agnella
160×240 cм, килими за дома, естествен
В наличностБезплатна доставка
Бежов вълнен килим , 120 x 180 cm Aubusson - Flair Rugs
120×180 cм, рустик, килими за дома
В наличност
Синя пътека подходяща за пране 60x230 cm Orelia Global – Flair Rugs
Пътеки, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Синьо-бежов килим 80x200 cm - Mila Home
80×200 cм, пътеки, модерни

Сив килим Бръшлян, 50 x 80 cm Varakli - Vitaus
Модерни, килими за дома, с дълъг косъм/шагренова
В наличност
Бежов килим 120x170 cm Aurora Echt - Asiatic Carpets
Килими за дома, естествен, с дълъг косъм/шагренова

Бежов килим 230x160 cm Flores - Asiatic Carpets
160×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Сив/бежов килим 160x230 cm Sensation – Universal
160×230 cм, от полипропилен, скандинавски
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност


