Черен и естествен нисък скрин от дъб 130x87 cm Jugend – Woodman
Размери 87×130×44 cм
История на цените
- 27.04.2026 г. - 851,38 € / 1665,15 лв.
- 14.02.2026 г. - 851,38 € / 1665,15 лв.
- 5.02.2026 г. - 1001,62 € / 1959 лв.
- 23.01.2026 г. - 851,38 € / 1665,15 лв.
- 16.01.2026 г. - 871,41 € / 1704,33 лв.
- 25.11.2025 г. - 767,45 € / 1501 лв.
- 21.11.2025 г. - 808,35 € / 1581 лв.
- 20.11.2025 г. - 851,3 € / 1665 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Черен и естествен нисък скрин от дъб 130x87 cm Jugend – Woodman
Размери
| Ширина: | 130 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 44 cм |
| Височина: | 87 cм |
Спецификации
| Вид скрин | С чекмеджета |
|---|---|
| Покритие | Мат |
| Декор | Дъб |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Крака | С крачета, Без крака |
| Държава на произход | EE |
| Височина на крачетата | 20 cm |
| Капацитет на тежестта | 60 kg |
| Тегло | 47 kg |
| Система за затваряне | Плавно затваряне |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Материал на дръжките | Метал |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Jugend |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Glamour/скандинавски |
| Качество | Екстра |
| Повърхностно покритие на чекмеджетата | Хартия |
| Материал на чекмеджетата | МДФ |
| Характеристики | С крачета/с чекмеджета |
| Материал на краката | Метал |
| Обработка на повърхността | Лак/фурнир |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал | МДФ |
| Цвят | Естествен/черен |
| Material | МДФ |
| Производител | Woodman |
Подобни продукти

Нисък скрин от дъб 90x63 cm Greg - The Beds
Ретро, дърво, модерни

Нисък скрин от естествен дъб 165x81 cm Elfa - Marckeric
81×165×40 cм, дърво, модерни
Безплатна доставка
Нисък скрин в сиво-кафяво от дъб 150x75 cm Treasures - UMAGE
75×150×43 cм, с вратички, от дъб

Дъбов скрин с чекмеджета Рибена кост - Hübsch
С чекмеджета, ретро, дърво
В наличност
Зелен метален скрин 140x90x40 cm Fayna – Marckeric
90×140×40 cм, мат, класическо отваряне
В наличност
Нисък висящ скрин от декор от дъб в естествен цвят 133x61 cm Mistral – Hammel Furniture
61×133×42 cм, от дъб, модерни

Комод HOPE дъб сонома
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Кафяв скрин от букова дървесина , 80 x 81 cm Sandemo - Skandica
С чекмеджета, дърво, от бук
В наличностБезплатна доставка
Скрин от декор от дъб в естествен цвят 155x81x45 cm Cesura – Unique Furniture
От дъб, мат, класическо отваряне

Зелен/естествен нисък скрин от масивен бор 150x80 cm Miranda – Marckeric
80×150×40 cм, дърво, с вратички
В наличност
Комод с чекмеджета от дъб Hammel , 136 x 89 cm Mistral Kubus - Hammel Furniture
89×136×33 cм, с вратички, от дъб

Висок скрин от черен/натурален бор 80x83 cm Lavis - Marckeric
83×80×40 cм, с чекмеджета, дърво
В наличностБезплатна доставка
Маса за телевизор в цвят каки/черна 161x42x45 cm Mistral – Hammel Furniture
Комбиниран, модерни, мат

Антрацитно сив скрин с дъбов фурнир, ширина 180 см Yoko - Teulat
80×180×45 cм, от дъб, модерни

Син/сив нисък скрин 140x76 cm Corvo – Teulat
76×140×40 cм, модерни, мат

Нисък скрин с чекмеджета в цвят тухла и естествен дъб 180x78 cm Otto - Teulat
От дъб, модерни, мат

Скрин от дъбов декор в естествен цвят 160x80x45 cm Colima – Actona
80×160×45 cм, от дъб, мат
В наличност
Нисък скрин от масивен дъб в естествен цвят 140x64 cm Twig – The Beds
64×140×50 cм, дърво, от дъб
В наличност
Скрин в естествен цвят 180x80 cm Cailin – Marckeric
80×180×42 cм, от дъб, мат

Кремав скрин 220x98x45 cm Platt – Teulat
Мат, класическо отваряне, прави шкафове

Нисък скрин от дъб 150x71 cm Brighton - Actona
71×150×40 cм, ретро, дърво
В наличностБезплатна доставка
Висок скрин от дъбова дървесина в естествен цвят 97x95 cm Abies - The Beds
95×97×45 cм, с чекмеджета, дърво

Скрин от декор от дъб в естествен цвят 104,5x80x45 cm Cesura – Unique Furniture
От дъб, мат, класическо отваряне
Безплатна доставка
Нисък скрин с чекмеджета от дъб в сив/естествен цвят 79x81 cm Emerald - Støraa
81×79×35 cм, от дъб, модерни
Безплатна доставка
Син/сив нисък скрин 120x90 cm Corvo – Teulat
90×120×40 cм, с чекмеджета, модерни

Кремавo-естествен скрин от декор от дъб 180x80x40 cm Lilou – Marckeric
80×180×40 cм, от дъб, модерни
В наличност
Скрин в тухлен цвят 140x90 cm Diora – Marckeric
Мат, класическо отваряне, прави шкафове

Висок скрин с плъзгащи се врати в черно и антрацит 120x140 cm Nube - Teulat
С вратички, мат, с плъзгаща се врата

Нисък скрин от черен/натурален бор 140x81 cm Lavis - Marckeric
81×140×40 cм, дърво, модерни
В наличностБезплатна доставка
Тъмнокафяв нисък скрин от декор от дъб 160x73 cm Arun – Unique Furniture
73×160×45 cм, от дъб, мат

Светлосива висяща витрина 120x59 cm Edge от Hammel - Мебели Hammel
Мат, класическо отваряне, прави шкафове

Скрин от масивна ела в естествен цвят 80,5x82x47 cm Gothenburg – Mauro Ferretti
82×80 cм, модерни, с чекмедже
Най-добрите продукти от Bonami

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Бежов текстилен кош за пране 90 l Tota Trio – Joseph Joseph
71×39×59 cм, квадратна, платнена торба за пране
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Термос за храна Termo – Orion
В наличност
Кухненски ъглов рафт Lou, 30 x 33 cm - Wenko
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност




