




Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бял нисък скрин от масивен бор 110x80 cm Berna – Marckeric
| Ширина: | 110 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 80 cм |
| Вид скрин | С чекмеджета |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Покритие | Мат |
| Декор | Бор |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Крака | С крачета, Без крака |
| Цвят | Бежов |
| Материал за скрин | Дърво |
| Държава на произход | BR |
| Височина на крачетата | 7.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 40 kg |
| Тегло | 29.4 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Материал на дръжките | Метал |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Berna |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Повърхностно покритие на чекмеджетата | Лак |
| Материал на чекмеджетата | Масивен бор/МДФ |
| Характеристики | С чекмеджета/с крачета |
| Цвят на краката | Бял |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Обработка на повърхността | Лак |
| Материал на конструкцията | Масив бор |
| Материал | Масивно дърво |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Marckeric |
Отзиви на потребителите
На много места има дефекти, ъглите са ударени. На някои места липсват отворите за винтовете. Поради това сглобяването може да бъде неточно, за съжаление.

85×144×41 cм, с чекмеджета, модерни
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Комбиниран, класическо отваряне
В наличност
81×72×39 cм, с чекмеджета, дърво
В наличност
Модерни, класическо отваряне, с крачета
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
Комбиниран, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
Дърво, класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, класическо отваряне, с крачета
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Едноцветна, правоъгълник
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност


300×120 cм, метал
В наличност

198×130×192 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност

С държачи за тоалетна хартия, пластмаса
В наличност