




Размери 80×130×45 cм
Клиентите най-често споменават
Виж отзивиПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Бял нисък скрин от масивен бор 130x80 cm Berna – Marckeric
| Ширина: | 130 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 45 cм |
| Височина: | 80 cм |
| Вид скрин | С чекмеджета |
|---|---|
| Покритие | Мат |
| Декор | Бор |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Крака | С крачета, Без крака |
| Материал за скрин | Дърво |
| Държава на произход | BR |
| Височина на крачетата | 7.5 cm |
| Капацитет на тежестта | 30 kg |
| Тегло | 34 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Материал на дръжките | Метал |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Berna |
| Изисква сглобяване | Да |
| Дизайн | Романтичен/класически |
| Качество | Обикновено |
| Повърхностно покритие на чекмеджетата | Лак |
| Материал на чекмеджетата | МДФ/масивен бор/шперплат |
| Характеристики | С крачета/с чекмеджета |
| Цвят на краката | Бял |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Обработка на повърхността | Лак |
| Материал на конструкцията | Масив бор |
| Материал | Масивно дърво |
| Цвят | Бял |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Marckeric |
Клиентите най-често споменават
Отзиви на потребителите
Боядисването не е напълно бяло, бялото е толкова светло, че се виждат сини жилки отдолу. Опаковката е слабо защитна (дойде счупено), а дървото имаше вдлъбнатини.
Качеството на скрина е малко по-ниско, отколкото очаквахме.
Красива масивна скриня. Много ни харесва. Благодарим.
Скринът изглежда добре, точно както на снимката, но изработката е малко некачествена, има дребни козметични дефекти. Най-много ни притесни проблемният и продължителен монтаж, инструкциите не са достатъчно подробни. Един отвор за винт беше неправилно разположен, така че се наложи да пробием дупка наблизо. След сглобяването някои чекмеджета заяждат при затваряне.
е малко по-шарена, отколкото на снимката, така че не е напълно чисто бяла, но изглежда добре

С чекмеджета, гланц, класическо отваряне
За изпращане след 1 седмица
68×143×32 cм, мат, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, комбиниран, модерни
За изпращане след 6 дни
Модерни, от ясен, класическо отваряне
За изпращане след 6 дни
110×90×40 cм, дърво, модерни
В наличностБезплатна доставка
Класическо отваряне
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, гланц, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, класическо отваряне, ламинат
За изпращане след 1 седмица
С чекмеджета, класическо отваряне, ламинат
За изпращане след 1 седмица
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
За изпращане след 6 дни
88×80×39 cм, с чекмеджета, от дъб
В наличност
120×100×40 cм, от дъб, мат
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от орех, рустик
В наличностБезплатна доставка
80×159×38 cм, класическо отваряне

Модерни, класическо отваряне, прави шкафове
За изпращане след 6 дни
Класическо отваряне
За изпращане след 6 дни
С чекмеджета, дърво, комбиниран
В наличност
90×135×40 cм, с чекмеджета, мат
В наличност
Модерни, мат, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, модерни, мат
В наличност
Мат, класическо отваряне
В наличност
30×52 cм
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa

135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
240×260 cм

25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
128×56×304 cм, интериор, стоящи
В наличност
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
240×260 cм
В наличност
Маса
В наличност
240×260 cм
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност
15×15 cм, рустик, комплекти
В наличност

Стойки за подправки, комплект за подправки, ръчни мелнички
В наличност
Комплекти
В наличност
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност
140×200 cм, за момичета, в детско легло
В наличност