
Зелен/естествен нисък скрин от декор от дъб 165x78 cm Arista – Teulat
78×165×40 cм, с вратички, от дъб, гланц
529,77 € / 1036,14 лв.

Бял/естествен нисък скрин от декор от дъб 165x78 cm Arista – Teulat
78×165×40 cм, с вратички, от дъб, гланц
542,81 € / 1061,64 лв.

Червен нисък скрин от декор от дъб 165x78 cm Arista – Teulat
78×165×40 cм, мат, прави шкафове, с крачета
543,24 € / 1062,49 лв.

Черен нисък скрин от декор от дъб 165x78 cm Arista – Teulat
78×165×40 cм, от дъб, мат, класическо отваряне
559 € / 1093,31 лв.
Бял/естествен нисък скрин от декор от дъб 165x78 cm Arista – Teulat
Размери 78×165×40 cм
История на цените
- 28.04.2026 г. - 542,81 € / 1061,64 лв.
- 5.03.2026 г. - 542,81 € / 1061,64 лв.
- 5.03.2026 г. - 543,15 € / 1062,31 лв.
- 24.02.2026 г. - 638,6 € / 1248,99 лв.
- 20.02.2026 г. - 542,81 € / 1061,64 лв.
- 16.02.2026 г. - 638,6 € / 1248,99 лв.
- 14.02.2026 г. - 542,81 € / 1061,64 лв.
- 27.01.2026 г. - 638,6 € / 1248,99 лв.
- 23.01.2026 г. - 542,81 € / 1061,64 лв.
- 20.01.2026 г. - 638,6 € / 1248,99 лв.
- 16.01.2026 г. - 555,58 € / 1086,62 лв.
- 12.01.2026 г. - 638,6 € / 1248,99 лв.
- 10.01.2026 г. - 574 € / 1122,65 лв.
- 27.12.2025 г. - 542,81 € / 1061,64 лв.
- 21.11.2025 г. - 541,97 € / 1060 лв.
- 11.11.2025 г. - 542,48 € / 1061 лв.
- 7.11.2025 г. - 574,69 € / 1124 лв.
- 5.11.2025 г. - 600,26 € / 1174,01 лв.
- 6.12.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 3.12.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 15.11.2024 г. - 547,59 € / 1070,99 лв.
- 6.11.2024 г. - 564,82 € / 1104,69 лв.
- 1.11.2024 г. - 510,78 € / 999 лв.
- 30.10.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 29.10.2024 г. - 499,02 € / 976 лв.
- 28.10.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 28.10.2024 г. - 499,02 € / 976 лв.
- 28.10.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 28.10.2024 г. - 499,02 € / 976 лв.
- 27.10.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 27.10.2024 г. - 499,02 € / 976 лв.
- 27.10.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 21.10.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 16.10.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 8.10.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 4.10.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 1.10.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 27.09.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
- 17.09.2024 г. - 608,44 € / 1190,01 лв.
- 15.09.2024 г. - 516,92 € / 1011,01 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Белият скрин от колекцията Arista се отличава с изчистените си линии. Тъй като всички ръбове са скосени, мебелите изглеждат фини, сякаш стените им нямат дебелина. Лакираните вратички се допълват от плот от дъбов фурнир.
Размери
| Ширина: | 165 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 40 cм |
| Височина: | 78 cм |
Спецификации
| Покритие | Гланц |
|---|---|
| Вид скрин | С вратички |
| Декор | Дъб |
| Дизайн | Модерен |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Крака | Без крака |
| Държава на произход | CN |
| Височина на крачетата | 18 cm |
| Капацитет на тежестта | 50 kg |
| Тегло | 64 kg |
| Система за затваряне | Плавно затваряне |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Arista |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Екстра |
| Повърхностно покритие на вратите | Лак |
| Материал на вратите | МДФ |
| Повърхностно покритие на чекмеджетата | Фурнир |
| Материал на чекмеджетата | МДФ |
| Повърхностно покритие на рафтове | Фурнир |
| Материал на рафтовете | МДФ |
| Характеристики | С рафтове/с врати/с чекмеджета/с крачета |
| Цвят на краката | Бял |
| Материал на краката | Метал |
| Обработка на повърхността | Лак/фурнир |
| Цвят на дървото | Светло дърво |
| Материал | МДФ |
| Цвят | Бял |
| Material | МДФ |
| Производител | Teulat |
Подобни продукти

Шкафче KATY, бяло
Класическо отваряне
В наличностБезплатна доставка
Бял скрин с чекмеджета , ширина 200 cm Doric - Teulat
70×200×46 cм, мат, класическо отваряне

Бял скрин 160x70x45 cm Bera – Unique Furniture
70×160×45 cм, мат, класическо отваряне

Бял скрин , 143 x 68 cm May - Tvilum
68×143×32 cм, мат, класическо отваряне
В наличност
Бял нисък скрин 159x80 cm Sierra – Teulat
80×159×47 cм, модерни, мат
В наличност
Бял нисък скрин от масивен бор 130x80 cm Berna – Marckeric
80×130×45 cм, с чекмеджета, дърво
В наличност
Бели стени на гърдите Hammel , 136 x 69 cm Mistral Kubus - Hammel Furniture
Модерни, мат, класическо отваряне

Светлосив скрин 200x78 cm Totem - Teulat
Рустик, мат, класическо отваряне

Бял стенен скрин от дъб Hammel , 136 x 69 cm Mistral Kubus - Hammel Furniture
С вратички, от дъб, модерни

Бял нисък скрин 211x80 cm Sierra – Teulat
80×211×47 cм, модерни, мат

Бял нисък скрин с чекмеджета 100x70 cm Doric - Teulat
Мат, класическо отваряне, прави шкафове
Безплатна доставка
Бял нисък висящ скрин 133x61 cm Mistral – Hammel Furniture
61×133×42 cм, модерни, мат

Бял скрин , 144 x 85 cm Westerleigh - CosmoLiving by Cosmopolitan
85×144×41 cм, с чекмеджета, модерни
В наличност
Бял стенен скрин от дъб Hammel , 206 x 69 cm Mistral Kubus - Hammel Furniture
С чекмеджета, с вратички, от дъб

Бял скрин 80x84x48 cm Next – Tvilum
84×80×48 cм, с чекмеджета, комбиниран

Бял нисък скрин от масивен бор 110x80 cm Berna – Marckeric
80×110×40 cм, с чекмеджета, дърво

Бял нисък скрин с чекмеджета 80x83 cm Campus - Marckeric
83×80×40 cм, с чекмеджета, модерни
В наличностБезплатна доставка
Висок скрин от бял/натурален бор 90x110 cm Misti - Marckeric
110×90×40 cм, дърво, модерни
В наличностБезплатна доставка
Бял нисък детски скрин от борова дървесина 100x80 cm Max - Marckeric
В наличностБезплатна доставка
Кремав нисък модулен скрин от борова дървесина 200x85 cm Basu - WOOOD
Дърво, рустик, мат

Нисък скрин, изработен от дървесина от бял дъб Amalfi - Unique Furniture
76×140×45 cм, дърво, от дъб
В наличност
Светлосив висок заключващ се скрин от борова дървесина 93x150 cm Eva - WOOOD
150×93×40 cм, дърво, мат
Безплатна доставка
Кремав скрин 166x98x45 cm Platt – Teulat
98×166×45 cм, мат, класическо отваряне

Бял нисък скрин 159x80 cm Madrid – Tvilum
80×159×38 cм, с чекмеджета, модерни

Бели стенни скринове Keep by Hammel - Hammel Furniture
Гланц, модерни, класическо отваряне

Висок скрин в светлосиво и естествен дъб 100x120 cm Otto - Teulat
120×100×40 cм, от дъб, мат
В наличностБезплатна доставка
Скрин от дъбов декор в бял и естествен цвят 197x84x48 cm Next – Tvilum
От дъб, комбиниран, мат

Бежов нисък висящ скрин 176x61 cm Mistral – Hammel Furniture
Модерни, мат, класическо отваряне

Светлосив и кремав висок скрин с плъзгащи се врати 120x140 cm Nube - Teulat
С вратички, мат, с плъзгаща се врата

Скрин от дъбов декор в естествен цвят 40x111x50 cm Naia – Tvilum
111×40×50 cм, с чекмеджета, от дъб

Бял/естествен висок скрин от декор от дъб 80x88 cm Caitlin – Støraa
88×80×39 cм, с чекмеджета, от дъб
В наличност
Бял висок скрин от масивен бор 90x110 cm Miranda – Marckeric
110×90×40 cм, дърво, модерни
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Картини в комплект от 3 бр. 15x15 cm - Wallity
15×15 cм, комплекти
В наличност
Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Комплект от 2 универсални капака за стъклени печки с плочки - Wenko
30×52 cм
В наличност
Полирезинов стелаж за перилни препарати Resa - Wenko
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Бяло-синьо единично спално бельо 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cм, единично легло
В наличност
Самозадържаща се кука от неръждаема стомана Celano - Wenko
Самозалепващи се, с вакуум
В наличност
Калъфки за възглавници в комплект от 2 броя 43x43 cm - Mila Home
43×43 cм, плътен цвят
В наличност
Кафяво двойно памучно спално бельо 200x200 cm So Natural – douceur d'intérieur
200×200 cм, памук, двойно легло
В наличност
Бежово капитонирано покривало за легло от жакард 240x260 cm Opulent Jacquard – Catherine Lansfield
240×260 cм
В наличност
Кош за отпадъци за баня от неръждаема стомана в златисто Leman - Wenko
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Кремаво комплект шалте и калъфка за възглавница 240x260 cm Solange – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 167 - 365 cm Twilight - Umbra
Метал
В наличност
Стоманен разтегателен двоен корниз 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Метал
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стойка за цветя от стомана (височина 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
Бяло/бежово комплект шалте и калъфка за възглавница от джърси 240x260 cm Joana – douceur d'intérieur
240×260 cм
В наличност
Килим в цвят слонова кост 154x230 cm Springs – Universal
154×230 cм, от полипропилен, килими за дома
В наличност












