




Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Скрин сиво-зелен от масивен бор 130x80x45 cm Misti – Marckeric
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Покритие | Мат |
| Декор | Бор |
| Механизъм на отваряне | Класическо отваряне |
| Форма | Прави шкафове |
| Материал за скрин | Дърво |
| Крака | Без крака |
| Държава на произход | BR |
| Височина на крачетата | 6.9 cm |
| Капацитет на тежестта | 60 kg |
| Тегло | 34 kg |
| Система за затваряне | Без безшумна система |
| Грижа | Почиствайте с влажна кърпа или гъба, не използвайте агресивни или абразивни почистващи препарати. |
| Материал на задната част | ПДЧ |
| Материал на дръжките | Метал |
| Безопасен монтаж на стена | Да |
| Серия | Misti |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Повърхностно покритие на чекмеджетата | Лак |
| Материал на чекмеджетата | Масивен бор/МДФ |
| Характеристики | С крачета/с чекмеджета |
| Материал на краката | Масивен бор |
| Обработка на повърхността | Лак |
| Материал на конструкцията | Масив бор |
| Материал | Масивно дърво |
| Цвят | Сиво-зелен |
| Material | Масивно дърво |
| Производител | Marckeric |
Отзиви на потребителите
Продуктът изглежда както на снимката, но очаквахме материалът да бъде малко по-качествен за тези пари, да не говорим, че скринът е надраскан на някои места, което наистина ме разочарова. Имаме много неща и аксесоари от Bonami, винаги съм била доволна, но сега съм леко разочарована.
За съжаление, монтажът беше потресаващ (а съпругът ми е опитен майстор), инструкциите са само на полски на две страници. Чекмеджетата заяждат, а при едното по време на монтажа напълно изпаднаха водачите на лагерите, поправката отне половин ден (за съжаление нямаме място и време да наемем бус и да върнем вече сглобената голяма стока за рекламация). Комодата е хубава, но качеството куца. Следващия път по-добре Ikea.

80×110×40 cм, с чекмеджета, дърво
В наличност
80×150×40 cм, дърво, модерни

С чекмеджета, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, класическо отваряне
В наличност
83×120×40 cм, с чекмеджета, модерни
В наличност
110×90×40 cм, дърво, модерни
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, класическо отваряне
В наличност
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне, с крачета
В наличност
С чекмеджета, класическо отваряне
В наличност
80×79×40 cм, с чекмеджета, модерни
В наличностБезплатна доставка
81×140×40 cм, мат, класическо отваряне
В наличностБезплатна доставка
80×100×40 cм, с чекмеджета, дърво
Безплатна доставка
Класическо отваряне
В наличност
80×190×40 cм, дърво, модерни
В наличност
С чекмеджета, класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
57×110×22 cм, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, комбиниран, модерни
В наличност
90×135×40 cм, с чекмеджета, мат

Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
Класическо отваряне
В наличност
С чекмеджета, дърво, модерни
Безплатна доставка
С чекмеджета, модерни, класическо отваряне
В наличност
Модерни, класическо отваряне
В наличност
90×160×40 cм, с вратички, ретро
В наличност
Комбиниран, модерни, класическо отваряне
В наличност
85×200×45 cм, дърво, с вратички

Модерни, класическо отваряне, с крачета
В наличност
С чекмеджета, класическо отваряне
В наличност
30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност


300×120 cм, метал
В наличност

198×130×192 cм
В наличност
0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност

Самозалепващи се, с вакуум
В наличност