
Комплект от 2 ретро настолни лампи Гънметал презареждаеми IP44 - Granny
Ретро, модерни, индустриални
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Výrobce po 1 ks, който имаме на склад на цена 12.89 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Функция | LED технолигия/Превключвател върху кабела |
| Еквивалент на класическата крушка | 95 W |
| Входяща мощност | 9 W |
| Тип | Настолна лампа |
| Стил | Винтаж |
| Място | Всекидневна стая/Спалня |
| Метод на свързване | За контакт |
| Тип щепсел | C |
| Форма | Кръгъл |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Цокъл | E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W |
| Брой крушки | 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Напрежение | 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 2 |
| Температура на светлината | 3000 K |
| Общ светлинен поток | 1200 lm |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 9 W |
| Series | TABLE LAMPS Výrobce po 1 ks |
| Производител | Výrobce po 1 ks |

Ретро, модерни, индустриални
В наличност

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи, скандинавски
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Стъкло
В наличност
Ретро, модерни
В наличност
С щипка, LED лампи
В наличност


Стъкло
В наличност

Модерни, LED лампи, стъкло
В наличност

Стъкло
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Стъкло
В наличност

Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Метал
В наличност
Модерни, пластмаса
В наличност
Ретро, с димер
В наличностБезплатна доставка
Модерни, стъкло
В наличност
На бюрото, стъкло, с димер
В наличност

Модерни, стъкло
В наличност
Модерни, с димер
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло, с димер
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Радио будилник, цифрови будилници
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност


С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V
В наличност

230V
В наличност