






Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Светлокафяво кресло от прежда с примки от букле Lunaro – House Nordic
| Дизайн | Скандинавски |
|---|---|
| Материал за фотьойли | Плат |
| Bъзглавници за сядане | Фиксиран |
| Bъзглавници за облегалка | Фиксиран |
| Твърдост на седалката | Средна |
| Държава на произход | CN |
| Тип фотьойл | Тапициран |
| Ширина на подлакътниците | 12 cm |
| Височина на подлакътниците | 15 cm |
| Височина на облегалката | 58 cm |
| Ширина на възглавницата на седалката | 56 cm |
| Дълбочина на седалката | 55 cm |
| Височина на седалката | 36 cm |
| Височина на крачетата | 10 cm |
| Функции | С крачета/с подлакътници |
| Капацитет на тежестта | 110 kg |
| Тегло | 20 kg |
| Сменяем капак | Не |
| Грижа | Почиствайте със суха кърпа, не използвайте агресивни и абразивни почистващи препарати |
| Сертификати и стандарти | FSC Mix |
| Пълнеж | Полиуретанова пяна (PUR) |
| Серия | Lunaro |
| Изисква сглобяване | Да |
| Качество | Обикновено |
| Цвят на краката | Кафяв |
| Материал на краката | Масивно дърво |
| Материал на конструкцията | Стомана/шперплат |
| Спецификации на материала | 100% полиестер |
| Тапицерски материал | Букле |
| Цвят | Светлокафяв |
| Производител | House Nordic |

Модерни
В наличност


Модерни, плат
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност


73×90×88 cм, плат

Модерни
В наличност
Плат
В наличност
Модерни
В наличност
С място за съхранение
В наличност
78×80×73 cм, плат
В наличност
Модерни
В наличност


82×82×88 cм, скандинавски, плат
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, висока
В наличност
71×74×92 cм, плат
В наличност
Плат
В наличност


Модерни, висока
В наличност
С място за съхранение
В наличност
С място за съхранение
В наличност
С място за съхранение
В наличност
Модерни, регулируем
В наличност

Модерни
В наличност
76×86×83 cм, въртящ се, плат

30×52 cм, мозайка, релеф
В наличност
25×17×22 cм, стъпало, с капак
В наличност
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
240×260 cм

90×200 cм, завеси за врати, плътен цвят
В наличност
58×28×59 cм, стоящ, метал
В наличност
33×30×11 cм, модерни, ъглови шкафове
В наличност

198×130×192 cм
В наличност

300×120 cм, метал
В наличност

0,5 - 1 л.
В наличност
60×100 cм, килими за баня, комплекти
В наличност
Стенни закачалки, пластмаса
В наличност


Самозалепващи се, с вакуум
В наличност