Продукти, които може да харесате
Кремав детски килим 120x170 cm Walk like an Elephant Rainy Party – Villeroy&Boch
Размери 120×170 cм
История на цените
- 26.05.2026 г. - 73,1 € / 142,97 лв.
- 15.05.2026 г. - 73,1 € / 142,97 лв.
- 5.03.2026 г. - 70,84 € / 138,55 лв.
- 5.03.2026 г. - 70,55 € / 137,98 лв.
- 16.01.2026 г. - 70 € / 136,91 лв.
- 28.11.2025 г. - 66,67 € / 130,4 лв.
- 24.11.2025 г. - 70,84 € / 138,55 лв.
- 14.11.2025 г. - 64,32 € / 125,8 лв.
- 14.11.2025 г. - 72,14 € / 141,09 лв.
- 11.11.2025 г. - 76,39 € / 149,41 лв.
Описание на продукта
Килимът Walk like an Elephant Rainy Party от Villeroy&Boch е идеалното допълнение към детската стая и други помещения. Този килим е изработен от висококачествени синтетични влакна, което го прави много здрав и лесен за поддръжка. Той осигурява комфортна топлина и е термоизолиращ, така че можете спокойно да го поставите дори в помещения с подово отопление. Меката му повърхност гарантира много безгрижни часове на игра за вашите деца. Игривият му дизайн ще зарадва малки и големи и ще бъде чудесно допълнение към интериора, независимо дали в детската стая или във всекидневната.
Размери
| Ширина: | 120 cм |
|---|---|
| Дълбочина: | 170 cм |
Спецификации
| Вид детски килими | Класически |
|---|---|
| Форма | Правоъгълна |
| Държава на произход | EG |
| Състав и тип материал | Полипропилен |
| Плътност | 2200 g/m² |
| Дължина на килима | Къс косъм |
| Тегло | 4.7 kg |
| Дължина | 170 cm |
| Сертификати и стандарти | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Местоположение | Интериор |
| Метод на производство | Машинно тъкан |
| Тип завършек | С подгъв |
| Вид косъм | Изрязан (velour) |
| Серия | Boho Kids |
| Дизайн | Скандинавски |
| Качество | Premium |
| Плътност на материала | Средна |
| Характеристики | Подходящ за подово отопление/подходящ за прахосмукачки роботи |
| Грижа | Избършете с влажна кърпа/почиствайте редовно с прахосмукачка/почиствайте само мястото |
| Материал на задната страна | Латекс |
| Спецификации на материала | 100% полипропилен |
| Цвят | Кремав/многоцветен |
| Производител | Villeroy&Boch |
Препоръчва се

Бежово памучно детско килимче за игра 120x160 cm Path of Nature – Lorena Canals
120×160 cм, за игра, за момчета
Безплатна доставка
Кремав детски килим 160x235 cm Hot Air Balloon – Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличност
Детско килимче за игра подходящо за пране ø150 cm Big World – Mila Home
⌀ 150 cм, за игра, правоъгълно
В наличност
Детски килим 160x235 cm Dreamy Panda – Hanse Home
160×235 cм, класически, правоъгълно
В наличностНай-добрите продукти от Bonami

Градинска къща Archer A - Rojaplast
Дърво, метален лист

Светлосиня маса за гладене Pocket - Joseph Joseph
Маса
В наличност
Градинска къща Manor – Keter
198×130×192 cм
В наличност
Бели порцеланови чаши в комплект от 6 броя, 125 мл Whiteline - Orion
Комплекти, порцелан
В наличност
Черен пластмасов диспенсер за сапун 350 ml Slim – Joseph Joseph
Стоящи дозатори за сапун, с помпа
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Eydis – Bloomingville
130×160 cм, зима
В наличност
Светлозелено одеяло от флийс 150x200 cm Plain – JAHU collections
150×200 cм
В наличност
Единично детско спално бельо 135x200 cm Bright Football – Catherine Lansfield
Футбол, за момчета, в детско легло
В наличност
Ротационен моп с кофа H2PrO – Vileda
В наличност
Стенни линии за сушилня за дрехи - Wenko
7×47×7 cм, интериор, висящи
В наличност
Кръгла странична масичка от масивна ела ø 40 cm Mannelli – Bloomingville
60 cм, ⌀ 40 cм, кръгла, рустик

Черна кофа за боклук , 3 л Leman - Wenko
25×17×22 cм
В наличност
Бежов килим за баня от диатомична глина 39x60 cm Nazca – Wenko
39×60 cм, противоплъзгащи, килими за баня
В наличност
Килим от вискоза в зелено и кремаво 135x195 cm Oriental – Nouristan
135×195 cм, ориенталски, килими за дома
В наличност
Синьо детско спално бельо Футбол, 135 x 200 cm - Catherine Lansfield
135×200 cм, футбол, за момчета
В наличност
Кафяво одеяло от рециклиран памук 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cм

Живопис 45x70 cm Sun - Wallity
В наличност




























































