
Japandi стенна лампа бежова с въже IP44 - Jayla
В джапанди стил
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерно вградено осветително тяло. Подходящо за дискретно осветление на коридори и стълбища. Монтажната кутия за вграждане е включена в комплекта. Степен на защита: IP65.
| Основен материал на осветлението | Пластмаса |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на стенно осветление | Над стълбище |
| Цветова температура | Топло бяла светлина |
| Монтажен отвор | 60 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 2,5 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 50 lm |
| Тип | Лампа за стълбище |
| Функция | LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 5 W |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 2,5 W |
| Брой цикли на превключване | 25000 ON/OFF |
| Форма | Квадратен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Коридор/Стълбище |
| Дълбочина на вграждане | 36 mm |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2,5 W |
| Series | EXIN Kanlux |
| Производител | Kanlux |

В джапанди стил
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Дърво
В наличност
Модерни, в джапанди стил
В наличност
Индустриални, ориенталски
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
В джапанди стил
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Хартия, 230V, спалня и дневна
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло, индустриални
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Пластмаса, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Комплекти
В наличност


Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Многофункционален
В наличностБезплатна доставка


Модерни, метал, плат
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка

Модерни, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Комплекти, Чаши за кафе
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка