
Rabalux 77030 - LED соларен стенен фенер LUTTO LED/1W/3,7V IP44 черен
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Ledvance, който имаме на склад на цена 16.12 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Тип | Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик, Аплик |
| Стил | Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически, Класически |
| Място | Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор, Коридор |
| Защита срещу проникване | IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23, IP23 |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| Максимална входяща мощност на източника | 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W, 60 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Производител | Ledvance |

Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност



Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Висящи светлини, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V, метал
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи, е слънчева
В наличност

Със сензор за движение, 230V
В наличност
230V
В наличност
Висящи светлини, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Е слънчева
В наличност

Стенни лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, стенни лампи
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност
Със сензор за движение, 230V
В наличност
Висящи светлини, е слънчева
В наличност

Стенни лампи
В наличност
230V, ECOlogic
В наличностБезплатна доставка
Стенни лампи, 230V
В наличност
Стенни лампи, 230V
В наличност

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност



Модерни, мат, от дъб
В наличност