
Paulmann 93059 - LED/13W IP44 димируемо вградено таванно осветително тяло за баня AREO 230V
С IP44
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Осветителното тяло осигурява равномерно осветление. Задържащите пружини могат да се регулират плавно в диапазона 50 mm до 195 mm, което позволява вграждане в съществуващи пробити отвори. Цветът на светлината може да се регулира чрез стенен превключвател. Цветна температура: 2000/3000/4000K. Благодарение на LED технологията ще спестите до 80 % от разходите за енергия. 5 години безплатна гаранция.
| С ip44 | Да |
|---|---|
| Монтажен отвор | 140 mm, 140 mm, 140 mm, 140 mm, 140 mm, 140 mm, 140 mm, 140 mm, 140 mm, 140 mm, 140 mm, 140 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 4000/2000/3000, 4000/2000/3000, 4000/2000/3000, 4000/2000/3000, 4000/2000/3000, 4000/2000/3000, 4000/2000/3000, 4000/2000/3000, 4000/2000/3000, 4000/2000/3000, 4000/2000/3000, 4000/2000/3000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Общ светлинен поток | 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm, 1200 lm |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Еквивалент на класическата крушка | 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W, 85 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Дълбочина на вграждане | 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm, 55 mm |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло, Топло бяло/Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W, 13 W |
| Series | VARIFIT Paulmann, AREO Paulmann, VARIFIT Paulmann, AREO Paulmann, VARIFIT Paulmann, AREO Paulmann, VARIFIT Paulmann, AREO Paulmann, VARIFIT Paulmann, AREO Paulmann, VARIFIT Paulmann, AREO Paulmann, VARIFIT Paulmann, AREO Paulmann, VARIFIT Paulmann, AREO Paulmann, VARIFIT Paulmann, AREO Paulmann, VARIFIT Paulmann, AREO Paulmann, VARIFIT Paulmann, AREO Paulmann, VARIFIT Paulmann, AREO Paulmann |
| Производител | Paulmann |

С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Стенно осветление
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Стенно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Стенно осветление, с IP44
В наличност
С IP44
В наличност
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Стенно осветление, с IP44
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност
Квадратен
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност


Модерни, мат, от дъб
В наличност