
Paulmann 92939 - LED/11W IP44 димируемо вградено осветително тяло за баня AREO 230V
История на цените
- 4.04.2026 г. - 15,29 € / 29,9 лв.
- 10.11.2025 г. - 15,29 € / 29,9 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Практично осветително тяло за окачен таван. Благодарение на степента на защита IP65 е подходящо и за помещения с повишена влажност. Димируемо с подходящ димер (не е включен в комплекта). Може да се използва с димери R + C.
Спецификации
| Разположение на осветлението в банята | Осветление (аплици) |
|---|---|
| С ip44 | Да |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W |
| Монтажен отвор | 155 mm, 155 mm, 155 mm, 155 mm, 155 mm, 155 mm, 155 mm, 155 mm, 155 mm, 155 mm, 155 mm, 155 mm |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Защита срещу проникване | IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44, IP44 |
| Общ светлинен поток | 770 lm, 770 lm, 770 lm, 770 lm, 770 lm, 770 lm, 770 lm, 770 lm, 770 lm, 770 lm, 770 lm, 770 lm |
| Тип | Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане, Лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер, LED технолигия/Димируем, без димер |
| Еквивалент на класическата крушка | 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W, 55 W |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W, 11 W |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня, Баня |
| Дълбочина на вграждане | 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm, 45 mm |
| Метод на монтаж | Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден, Вграден |
| Количество в опаковката | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Series | AREO Paulmann, AREO Paulmann, AREO Paulmann, AREO Paulmann, AREO Paulmann, AREO Paulmann, AREO Paulmann, AREO Paulmann, AREO Paulmann, AREO Paulmann, AREO Paulmann, AREO Paulmann |
| Производител | Paulmann |
Подобни продукти


Paulmann 92940 - LED/6,5W IP44 Димируемо вградено осветително тяло за баня AREO 230V
Осветление на тавана, с IP44
В наличност
Osram - LED осветление за огледало в банята DISC BAR LED/7W/230V 3000/4000K IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Searchlight 79821-40SS - LED осветително тяло за картини SANTORINI LED/8,2W/230V сребристо
Стенно осветление
В наличностБезплатна доставка
LED аплик за баня LED/14W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Nordlux - LED огледално осветление MARLEE LED/8,9W/230V IP44 50 см хром
С IP44
В наличност
Paulmann 92954 - LED/5W IP23 Лампа за вграждане в баня AREO 230V
В наличност
LED Аплик за баня LED/11W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Ledvance - LED Лампа за огледало в баня DISC BAR LED/7W/230V 3000/4000K IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Brilagi - LED Плафон за баня PERA 18W/230V Ø 22 см IP65 сребрист
Таванно осветление, с IP44
В наличност
LED За баня Осветление за огледало SPLASH LED/12W/230V IP44
С IP44
В наличност
Palnas 61003535 - LED Лампа за баня EGON LED/16W/230V IP44 4000K
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Top Light Silver KS 4000 - LED Плафон за баня LED/10W/230V IP44
Таванно осветление
В наличност
Top Light Silver KM 4000 - LED Плафон за баня LED/18W/230V IP44
Таванно осветление, с IP44
В наличност
RED-Design Rendl-R12950-LED LED осветление за баня PANON LED/12W/230V IP44
С IP44
В наличност
Top Light Yukon MAX - LED огледално осветление за баня LED/16W/230V IP44
С IP44
В наличност
Eglo 901334 - LED таванно осветително тяло за баня FUEVA LED/14,2W/230V Ø27,8 см IP44 бяло
С IP44
В наличност
Palnas 61003566 - LED Лампа за баня EGON LED/30W/230V IP44 3000K
Таванно осветление, с IP44
В наличност
Globo 41925N - LED Лампа за огледало в баня PEPE LED/10W/230V IP44 хром
С IP44
В наличност
Paulmann 70882-LED/22,5W IP44 Димируем плафон за баня AVIAR 230V
Таванно осветление, с IP44
В наличностБезплатна доставка
Аплик LED 42CM APP1845-1W CHROM
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Azzardo AZ5364-LED Димируема лампа за баня PANKA LED/18W/230V IP40 черен
Таванно осветление
В наличност
Eglo 96053 - LED вградено таванно осветително тяло FUEVA 1 LED/2,7W/230V IP44
С IP44
В наличност
Briloner 7227-018-LED Вградено таванно осветително тяло за баня LED/5W/230V IP65 матов хром
В наличност
Top Light GILA LED- LED Аплик за баня LED/5W/230V IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличност
Kanlux 34935 - LED Лампа за огледало в баня ASTIM LED/12W/230V IP44 хром
С IP44
В наличност
Briloner 7049014 - LED вградено осветително тяло за баня 6W/230V IP44 матов хром
С IP44
В наличност
Brilagi - LED осветително тяло за баня WOODY FRAME LED/50W/230V 60x60 см IP44 дъб
С IP44
В наличностБезплатна доставка
Fulgur 39672- LED Индустриална лампа със сензор ELLA LED/16W/230V IP65
В наличност
Nordlux -LED Димируема лампа за баня LANDON SMART LED/8W/230V IP44 бял
С IP44
В наличност
Searchlight 7039-28CC - Плафон за баня DISC 2xE27/60W/230V IP44
Таванно осветление, единичен, с IP44
В наличност
EGLO 87222-Аплик за баня PALMERA 2xE14/40W бяло опалово стъкло IP44
Стенно осветление, с IP44
В наличностНай-добрите продукти от Lampite.bg

COSING - Детски стол за хранене 2 в 1 Viktoria бук/сив
Дърво, без колела, с маса
В наличност
К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Модулна етажерка с отделения BOXIFY бяла
В наличностБезплатна доставка
Atmosphera - Огледало AIDAN 68x50 см
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Sencor - Оризоварка 300W/230V 0,6л черна
Малък
В наличност
Philips - Свързващо устройство Hue BRIDGE PRO, черно
В наличностБезплатна доставка
Шкаф за пералня с място за съхранение 88,3x93,5 см бял/орех
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Етажерка TRIO 54x87 см кафяв/бял
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Градинска камина COLORADO MESH 160 см
Стомана
В наличност
Lionelo - Бебешко креватче 3 в 1 AURORA бежово
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Етажерка за книги TRIO 108x105 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност
LED Крушка ECOLINE GU10/8,5W/230V 4000K - Brilagi
GU10, LED
В наличност
Brilagi - LED огледало за баня LECCO LED/25W/230V 50x80 cm IP44 CRI 90 димируемо + CCT
В наличностБезплатна доставка
Сгъваеми стълби 5 стъпала 180x51 см
В наличностVilleroy & Boch 922169D8 - Бутон за промиване VICONNECT антрацит/матов хром
В наличност
Ravak X01314 - Висококачествен сифон за душ-ваничка с диаметър 11,6 см, полирано хромиране
В наличност
Етажерка TRIO 55x119 см кафяв
Модерни, мат, от дъб
В наличност