
Globo 54648-2 - Спот 2xE14/40W
Повърхностни светлини
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Milagro, който имаме на склад на цена 13.60 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Цокъл | GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10, GU10 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Тип | Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари, Спот/Релсови аксесоари |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W, 10 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Series | PIPE Milagro, PIPE Milagro, PIPE Milagro, PIPE Milagro, PIPE Milagro, PIPE Milagro, PIPE Milagro, PIPE Milagro, PIPE Milagro, PIPE Milagro, PIPE Milagro, PIPE Milagro |
| Производител | Milagro |

Повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличностБезплатна доставка
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличностБезплатна доставка
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V, повърхностни светлини
В наличност
LED лампи, 230V
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
