
Модерна стенна лампа черна, включваща LED 3-степенно димиране 5-лампи - Sunrise
Модерни, LED лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 13.22 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 2 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1 |
| Защита срещу проникване | IP65 |
| Общ светлинен поток | 80 lm |
| Тип | Екстериорна лампа за вграждане |
| Функция | LED технолигия |
| Напрежение | 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 2 W |
| Форма | Кръгъл |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Стил | Други |
| Място | Градина и пътеки/Пергола |
| Метод на монтаж | Вграден |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2 W |
| Series | OUTDOOR WALL Brilagi Immax |
| Производител | Brilagi |

Модерни, LED лампи
В наличност


Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, индустриални
В наличност
Модерни
В наличност
Стъкло
В наличност
Стъкло, модерни
В наличност
Ретро, модерни
В наличност
Метал
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни

Модерни, LED лампи
В наличност
Модерни
В наличност
Модерни
В наличност
LED лампи, дърво, скандинавски
В наличност
Модерни
В наличност

Ретро, LED лампи
В наличност
Модерни, LED лампи
В наличност


Ретро
В наличност
LED лампи
В наличност
Стъкло, метал, модерни
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност



Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност

Стенни часовници
В наличност
E27, LED
В наличност

GU10, LED, ECOlogic
В наличност
Гланц, овален, модерни
В наличностБезплатна доставка
С IP44
В наличност
С уред за парене на зеленчуци
В наличност