
LED детска сензорна лампа FOOTBALL LED/2W/5V USB 1200 mAh бяла/черна
История на цените
- 21.05.2026 г. - 18,36 € / 35,91 лв.
- 10.11.2025 г. - 18,36 € / 35,91 лв.
Получавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Описание на продукта
Детска нощна лампа от силикон. Този декоративен осветител не е играчка за деца. Форма на футболна топка. Сензорен превключвател за смяна на цвета на светлината и нивото на яркост с леко докосване. Практичен таймер с възможност за настройка на 30 минути. Вградена батерия: 1x 18650 Li-ion 1200 mAh. Време за зареждане: 3 часа. Време на светене: до 6 часа (в зависимост от избрания режим). В комплекта е включен USB кабел за зареждане (1 м).
Спецификации
| Нощни лампи | Да |
|---|---|
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 2 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Настолна лампа/Нощна лампа |
| Функция | Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление/LED технолигия |
| Напрежение | 5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 2 W |
| Стил | Детски |
| Място | Детска стая |
| Капацитет | 1200 mAh |
| Метод на свързване | USB |
| Жавот на батерията | 6 h |
| Тип щепсел | USB |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 2 W |
| Среден живот на ресурса | 15000 h |
| Брой цикли на превключване | 12500 ON/OFF |
| Series | SILICONE KIDS Baterie centrum, BEAR Polux, ANIMAL Polux |
| Производител | Polux |
Подобни продукти


Детска LED лампа за таван BALL LED/18W/230V
Детски полилеи
В наличност
Globber - Детска каска Elite Light xs/s ( 48-53 см. ) - Черна

Atmosphera - Детска настолна лампа STARRY MUSHROOM 1xE14/25W/230V синя
Детски настолни лампи
В наличност
Детска стенна лампа кафява с LED 3-степенно димиране - Gigi the Giraffe
В наличност
Детска таванна лампа бяла с цветя - Harrie between Flowers
В наличност
Плафониера ФУТБОЛНА ТОПКА, ø300, син/бял, 1xE27

Dalber 63316 - Детска плафониера HAPPY JUNGLE 2xE27/15W/230V
Детски полилеи
В наличност
LED RGBW Димируем детски докосване лампа LED/1W/5V USB 1200 mAh бухал розов
Нощни лампи
В наличност
Детска таванна лампа синя с Bulby - Harrie meets Bulby
В наличност
Moni toys - Нощна лампа Хипо K999-312
Нощни лампи

Trousselier - Магическа лампа Балерина - Бял 12 V
Нощни лампи

Нощна лампа APP1366-T Brown
Нощни лампи
В наличност
Dalber D-63231H - Детска лампа MOONLIGHT 1xE14/40W/230V
Детски настолни лампи
В наличност
Eglo 75943 - LED RGBW Презареждаема детска нощна лампа CASTELLINO LED/5W/5V 1200mAh лисица
Нощни лампи
В наличност
Детска стенна лампа синя с LED 3-степенно димиране - Ellie the Elephant
Нощни лампи
В наличност
Модерна настолна лампа жълта с включен LED акумулатор - Bulby
Детски настолни лампи
В наличност
СТЕНЕН АПЛИК МЕЧЕ G170-W LINE
В наличност
Полилей на кабел LARSO 3xE27/15W/230V многоцветен
Детски полилеи
В наличностБезплатна доставка
Dalber 61272 - Детски полилей LOVING DEER 1xE27/60W/230V
Детски полилеи
В наличност
Пендел PANDA G162-1CP
В наличност
Детска висяща лампа син балон - Air Balloon
В наличност
Пендел Blue Cloud
В наличност
Rabalux 71069 - LED детско таванно осветително тяло FROGGO LED/24W/230V 3000K
Детски полилеи
В наличност
Музикална въртележка за легло Fisher Price, мечета-пеперуди

Детска декорация Pomp – Bloomingville Mini
Детски настолни лампи
В наличност
Пендел КОТКИ, крем, 1xE27

Dalber 54602 - Детски полилей LITTLE LION 1xE27/15W/230V
Детски полилеи
В наличност
Детска таванна лампа черна с космически кораб и звезди - Harrie in Space
В наличност
Dalber 41572S - Детски полилей BABY TEDDY 1xE27/15W/230V розов
Детски полилеи
В наличност
СТЕННА ЛАМПА АПЛИК СПЯЩО ЗАЙЧЕ G165-1W
В наличност
Trousselier - Магическа кръгла лампа Принцеси - Бяла 12 V
Нощни лампи
Най-добрите продукти от Lampite.bg

К-кт 6x чаша за алкохол с дръжка прозрачен с мотив на букет номер 5
Комплекти
В наличност
Brilagi - LED електрически уловител на насекоми UV 2xLED/5W/230V 70 m2
В наличност
PETITE&MARS - Детска триколка 5в1 TURBO Desert Sand
В наличност
Масичка за кафе NENANI 34x70 см сив/дъб вотан
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Библиотека LIVARO бяла
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Люлеещо кресло RESTLY бежово
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка
Комод LUE зелен/черен
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка
Електрически уловител на насекоми 2x20W/230V, 150 м² покритие
В наличност
Solight DY10GSM - Дистанционно управляван контакт GSM
В наличностБезплатна доставка
Екстериорен стълб с контакти SYDNEY 4Z SCHUKO 230V IP44
В наличност
Brilagi - LED външна гирлянда 10xLED/3xAA 3,2m IP44 топла бяла
Светлинни вериги, външно коледно осветление, батерии
В наличност
Solight CA01B - Часовник с аларма LED / 5V / 3xAAA 3000mA
В наличност
Kliklap - Ретро сериен ключ без рамка № 5, бежов
В наличност
Rabalux 4127 - Солна лампа ROCK 1xE14/15W/230V
230V, стоящи
В наличност
Разклонител с ключ LINEA 2x230 V + 3x USB A/C SCHUKO, черен
В наличност
Комплект от 3 стенни рафта SHELFY в кафяво/черно
Модерни, мат, комплекти
В наличностБезплатна доставка
Aligator WAL001 - Умен контакт 3680W/230V/Тип E/16A Wi-Fi Tuya
В наличност
LED крушка ULTRAEFFICIENT FILAMENT Philips A60 E27/7,3W/230V 4000K
E27, LED
В наличност