
LED RGBW детска лампа FLORKA, димируема, с докосване, 1W, USB, розова
Нощни лампи
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Детска силиконова нощна лампа. Това декоративно осветително тяло не е играчка за деца. Форма на зайче с функция RGB + W (бяла светлина). Сензорен ключ позволява смяна на цвета на светлината и нивото на яркост само с докосване. Вградена батерия: 1x 18650 Li-ion 1200 mAh. Време на светене: до 40 ч (в зависимост от избрания режим). В комплекта е включен USB кабел за зареждане (1 м).
| Нощни лампи | Да |
|---|---|
| Жавот на батерията | 40 h |
| Капацитет | 1200 mAh |
| Цокъл | Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 1 W |
| Температура на светлината | 3000 K |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED) |
| Брой крушки | 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 3 |
| Защита срещу проникване | IP20 |
| Тип | Настолна лампа/Нощна лампа |
| Функция | RGB/ Превключвател на тялото на лампата/Сензорно управление |
| Напрежение | 5 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 1 W |
| Стил | Детски |
| Място | Детска стая |
| Метод на свързване | USB |
| Тип щепсел | USB |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 1 W |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Брой цикли на превключване | 15000 ON/OFF |
| Series | SILICONE KIDS Baterie centrum, ANIMAL Polux, BEAR Polux |
| Производител | Polux |

Нощни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Нощни лампи
В наличност
Нощни лампи
В наличност
Нощни лампи
В наличност
Нощни лампи
В наличност

Нощни лампи
В наличност
Нощни лампи
В наличност

Нощни лампи
В наличност


Нощни лампи
В наличност

Нощни лампи
В наличност
Нощни лампи, детски настолни лампи, диаметър
В наличност

Нощни лампи
В наличност
Нощни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи
В наличност

Нощни лампи

Детски настолни лампи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Нощни лампи
В наличност
Нощни лампи
В наличност

Детски полилеи
В наличност
Детски полилеи
В наличност
Нощни лампи
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
Комплекти
В наличност
Детски люлки
В наличност
Въртележки, от дърво
В наличност
Люлеещи се, регулируем, висока
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка

Студено бялa светлина
В наличност


Ключ за осветление, 230V
В наличност
С вратички, модерни, мат
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличност
С рафтове, шкафове, индустриални
В наличностБезплатна доставка
Многофункционален
В наличностБезплатна доставка