
Top Light - LED Димируем полилей за повърхностен монтаж MELED/50W/230V 3000-6500K черен + д.у.
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
LED лампа с модерен дизайн. Димиране в три стъпки чрез стенен превключвател. Подходяща за осветление на всекидневна или спалня. Гаранционен срок: 5 години.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Функция | LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем, LED технолигия/Постепенно димируем |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 155 W, 155 W, 155 W, 155 W, 155 W, 155 W, 155 W, 155 W, 155 W, 155 W, 155 W, 155 W |
| Температура на светлината | 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K, 4000 K |
| Общ светлинен поток | 2250 lm, 2250 lm, 2250 lm, 2250 lm, 2250 lm, 2250 lm, 2250 lm, 2250 lm, 2250 lm, 2250 lm, 2250 lm, 2250 lm |
| Среден живот на ресурса | 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h, 30000 h |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло, Неутрално бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W, 38 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | THABITA Rabalux, ASHTON Rabalux, THABITA Rabalux, ASHTON Rabalux, THABITA Rabalux, ASHTON Rabalux, THABITA Rabalux, ASHTON Rabalux, THABITA Rabalux, ASHTON Rabalux, THABITA Rabalux, ASHTON Rabalux, THABITA Rabalux, ASHTON Rabalux, THABITA Rabalux, ASHTON Rabalux, THABITA Rabalux, ASHTON Rabalux, THABITA Rabalux, ASHTON Rabalux, THABITA Rabalux, ASHTON Rabalux, THABITA Rabalux, ASHTON Rabalux |
| Производител | Rabalux |

Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставкаКлюч за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Кристал, модерни, LED лампи
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Спалня и дневна
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, квадратен
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Стъкло, модерни, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, атипичен
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Малък
В наличност

Дърво, без колела, с маса
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличност


