
Rabalux 6868 - LED димируемо таванно осветително тяло THABITA LED/38W/230V
Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен LED таванен осветител с кристални детайли. Подходящ само за вътрешна употреба (IP20). С помощта на дистанционно управление можете да регулирате яркостта на осветителното тяло. Възможност за промяна на цветната температура: 2700 - 6000K. Функция памет - при включване на осветлението последните избрани настройки се запазват, докато не направите промяна. Дистанционното управление е включено в комплекта. Вграден енергоспестяващ LED източник.
| Основен материал на осветлението | Кристал |
|---|---|
| Дизайн | Модерен |
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Входяща мощност | 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W |
| Температура на светлината | 2700-6000, 2700-6000, 2700-6000, 2700-6000, 2700-6000, 2700-6000, 2700-6000, 2700-6000, 2700-6000, 2700-6000, 2700-6000, 2700-6000 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Функция | LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление, LED технолигия/Димиране чрез дистанционно управление/Дистанционно управление |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W |
| Форма | Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен, Правоъгълен |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Еквивалент на класическата крушка | 425 W, 425 W, 425 W, 425 W, 425 W, 425 W, 425 W, 425 W, 425 W, 425 W, 425 W, 425 W |
| Общ светлинен поток | 6100 lm, 6100 lm, 6100 lm, 6100 lm, 6100 lm, 6100 lm, 6100 lm, 6100 lm, 6100 lm, 6100 lm, 6100 lm, 6100 lm |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W, 52 W |
| Series | CURL Zuma Line, ERVI Zuma Line, CURL Zuma Line, ERVI Zuma Line, CURL Zuma Line, ERVI Zuma Line, CURL Zuma Line, ERVI Zuma Line, CURL Zuma Line, ERVI Zuma Line, CURL Zuma Line, ERVI Zuma Line, CURL Zuma Line, ERVI Zuma Line, CURL Zuma Line, ERVI Zuma Line, CURL Zuma Line, ERVI Zuma Line, CURL Zuma Line, ERVI Zuma Line, CURL Zuma Line, ERVI Zuma Line, CURL Zuma Line, ERVI Zuma Line |
| Производител | Zuma Line |

Модерни, LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставкаLED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличностКлюч за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Комплекти
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Малък
В наличност


Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност
