
Brilo 3677-045 - LED таванно осветително тяло LED/14,4W/230V черно
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Eglo, който имаме на склад на цена 49.17 и с гаранция от 3 години.
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
|---|---|
| Захранващо напрежение | 230V |
| Тип | Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа, Лампа |
| Място | Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня, Всекидневна стая/Спалня |
| Брой крушки | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Температура на светлината | 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K, 3000 K |
| Общ светлинен поток | 740 lm, 740 lm, 740 lm, 740 lm, 740 lm, 740 lm, 740 lm, 740 lm, 740 lm, 740 lm, 740 lm, 740 lm |
| Функция | LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия, LED технолигия |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Максимална входяща мощност на източника | 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W, 32 W |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Клас на защита срещу токов удар | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Гаранционен срок | 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца, 60 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло, Топло бяло |
| Форма | Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен, Квадратен |
| Максимална входяща мощност на лампата | 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W, 5,2 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Series | LASANA Eglo, LASANA Eglo, LASANA Eglo, LASANA Eglo, LASANA Eglo, LASANA Eglo, LASANA Eglo, LASANA Eglo, LASANA Eglo, LASANA Eglo, LASANA Eglo, LASANA Eglo |
| Производител | Eglo |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Метал, пластмаса, модерни
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличност
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностLED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност
Комплекти
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
Малък
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка

Модерни, мат, от дъб
В наличност
GU10, LED
В наличност

