
LED таванно осветително тяло LED/38W/230V + 1xGU10/30W черно
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставкаПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Модерен LED повърхностен полилей.Можете да го димирате (10-100%) и да сменяте цветовата температура (3000-6500K). Функция памет и режим нощна лампа.Регулируеми ръце.Включено е дистанционно управление.
| Дизайн | Модерен |
|---|---|
| Препоръчителна вид крушка | LED крушки |
| Управление на осветлението | С дистанционно управление |
| Захранващо напрежение | 230V |
| Лека форма | Кръгъл, Атипичен |
| Разположение на осветление на тавана | В спалня и дневна |
| Брой светлини | Единичени |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Функция | LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление, LED технолигия/Дистанционно управление/Димиране чрез дистанционно управление |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Цокъл | Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул, Вграден LED модул |
| Максимална входяща мощност на източника | 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W, 25 W |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| В опаковката са включени крушки | ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED), ДА (LED) |
| Входяща мощност | 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W, 50 W |
| Еквивалент на класическата крушка | 175 W, 175 W, 175 W, 175 W, 175 W, 175 W, 175 W, 175 W, 175 W, 175 W, 175 W, 175 W |
| Температура на светлината | 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K, 3000-6500 K |
| Общ светлинен поток | 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm, 5000 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra, 80 Ra |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Гаранционен срок | 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца, 36 месеца |
| Цвят на светлината | Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло, Топло бяло/Неутрално бяло/Студено бяло |
| Максимална входяща мощност на лампата | 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W, 100 W |
| Форма | Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл, Кръгъл |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Тип | Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж, Полилей за повърхностен монтаж |
| Видове окачване | Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж, Повърхностен монтаж |
| Series | SATURN Top light, SATURN Top light, SATURN Top light, SATURN Top light, SATURN Top light, SATURN Top light, SATURN Top light, SATURN Top light, SATURN Top light, SATURN Top light, SATURN Top light, SATURN Top light |
| Производител | TOP LIGHT |

LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставкаКлюч за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
Ключ за осветление, спалня и дневна, единичен
В наличност
Модерни, LED лампи, дърво
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностLED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличностБезплатна доставка
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, 230V
В наличност
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, дистанционно управление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, дистанционно управление
В наличност
Ключ за осветление, 230V, спалня и дневна
В наличност
LED лампи, 230V
В наличностБезплатна доставка
Модерни, LED лампи, ключ за осветление
В наличност
LED лампи, ключ за осветление, 230V
В наличностБезплатна доставка
Малък
В наличност
Дърво, без колела, с маса
В наличност

Комплекти
В наличност
Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Модерни, мат, прави шкафове
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
Странично легло, регулируеми
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED
В наличност

Модерни, мат, от дъб
В наличност

