
Smart крушка с нажежаема жичка E14, 5 W White ambiance – Philips Hue
E14, LED, ретро
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Умна димируема крушка с дистанционно управление. Управлява се чрез приложението WiZ App, което можете да изтеглите безплатно на своя смартфон или таблет. WiZ работи с вашия съществуващ Wi-Fi рутер, не е необходим допълнителен шлюз. Мониторинг на енергията, приложението WiZ съхранява записи за консумацията на осветлението ви. Контролирайте осветлението отвсякъде чрез смартфон. Персонализирайте сцени с помощта на предварително зададени динамични светлинни режими. Поддържа гласово управление чрез Google Assistant, Alexa или Siri. Bluetooth се използва само за сдвояване с приложението.
| Затъмняващи се | Да |
|---|---|
| Тип контакт | E27 |
| Тип крушка | LED |
| Ecologic | Да |
| Тип | LED крушка |
| Функция | Дистанционно управление/Управление чрез телефон/Alexa |
| Форма | Глобус |
| Цокъл | E27 |
| Температура на светлината | 2700 K |
| Общ светлинен поток | 810 lm |
| Индекс на цветопредаване (cri) | 80 Ra |
| Среден живот на ресурса | 25000 h |
| Количество в опаковката | 2 |
| Напрежение | 230 V |
| Цвят на светлината | Топло бяло |
| Входяща мощност | 9 W |
| Series | BULB WiZ |
| Производител | WiZ |

E14, LED, ретро
В наличност
E14
В наличност
E27, LED, глобус и деко тръба
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
LED
В наличност
LED, цветен, енергоспестяващи крушки
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличностБезплатна доставка
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED, цветен
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
G4, LED
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
GU10, LED
В наличност
E27
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E14
В наличност
GU10, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED, затъмняващи се
В наличност
E27, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
G4
В наличност
LED, затъмняващи се, цветен
В наличност
E14, LED
В наличност
GU10, LED
В наличност
Комплекти
В наличност
Детски сгъваеми легла
В наличностБезплатна доставка
С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Лъжици, вилици, комплект
В наличност

Студено бялa светлина
В наличност
Модерни, мат, от дъб
В наличностБезплатна доставка
Дърво, от венге, стоящ
В наличностБезплатна доставка
Модерни, мат, от дъб
В наличност
Дърво, метал
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност
230V
В наличност
Мат, от орех
В наличност




Цифрови будилници
В наличност
E27, LED
В наличност