
Argon 4208 - Спот LAGOS 1xGU10/5W/230V месинг/черно
230V
В наличностПолучавайте известия, когато цената на този продукт падне под желаната от Вас стойност.
Продукт директно от производителя Brilagi, който имаме на склад на цена 40.91 и с гаранция от 3 години.
| Захранващо напрежение | 230V |
|---|---|
| Разположение на осветлението | Повърхностни светлини |
| Материал на лампи и аплици | Дърво |
| Цокъл | E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27, E27 |
| В опаковката са включени крушки | НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ, НЕ |
| Брой крушки | 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2, 2 |
| Клас на защита срещу токов удар | 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1 |
| Защита срещу проникване | IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20, IP20 |
| Тип | Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот, Спот |
| Напрежение | 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V, 230 V |
| Максимална входяща мощност на източника | 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W, 15 W |
| Стил | Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други, Други |
| Място | Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая, Спалня/Всекидневна стая |
| Дървен декор | Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус, Каучуков фикус |
| Series | BASKLITE Brilagi, BASKLITE Brilagi, BASKLITE Brilagi, BASKLITE Brilagi, BASKLITE Brilagi, BASKLITE Brilagi, BASKLITE Brilagi, BASKLITE Brilagi, BASKLITE Brilagi, BASKLITE Brilagi, BASKLITE Brilagi, BASKLITE Brilagi |
| Производител | Brilagi |

230V
В наличност
Индустриални, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Рустик, 230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Дърво
В наличност
Дърво, 230V
В наличност
Индустриални, дърво
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност
Индустриални, топло бяла светлина
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
Модерни, бронз, стъкло
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини, дърво
В наличност
Модерни
В наличност
Индустриални, дърво, топло бяла светлина
В наличност
Дърво
В наличност
Индустриални, дърво
В наличност
230V, повърхностни светлини
В наличност
Модерни, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Индустриални, 230V, повърхностни светлини
В наличност
Мед, 230V
В наличност
230V
В наличност
230V
В наличност
230V, повърхностни светлини, дърво
В наличностБезплатна доставка
230V, повърхностни светлини
В наличност
Стъкло, дърво
В наличност
Модерни, скандинавски, индустриални
В наличност
Модерни, пластмаса
В наличност

Модерни, стенни огледала
Предлага се в 2 онлайн магазинa
В наличност

С чекмеджета, от дъб сонома, комбиниран
В наличностБезплатна доставка
Стомана
В наличност
⌀ 22 cм, касероли, неръждаема стомана
В наличност
Студено бялa светлина
В наличност

GU10, LED
В наличност
Модерни, мат, от орех
В наличностБезплатна доставка

230V
В наличност
Детски люлки
В наличност

Малък
В наличност


Пластмаса, модерни
В наличностБезплатна доставка